Komplikovany karcinom prsnika

Príspevok v téme: Komplikovany karcinom prsnika
mirabelka1

Mam komplikovany karcinom prsnika s metastazami v kozi a v lymfatickych uzlinach s mimoriadne nepriaznivou prognozou. Presla som klasickou liecbou opakovane a stav sa mi rapidne zhorsoval,teraz sa liecim stvrty mesiac alternativne cez Damiana. Beriem vysoke davky vit C, Amygdalin a MMS v roznych kombinaciach. Skutocne to zabera, mozem odporucat. Pozdravujem Damiana.

bingham

RNG

Ty prezentujes nazory lekarov....ktorych mimochodom....okrem teba a par privrzencov nikto neuznava...., ale dobre...TO SU LEKARI...., lenze ty nie si lekar...a ani si nestudoval medicinu....

Preto si myslim..., ze tvoje neodborne rady....mozu ludom ublizit !!!!

Vies vela ludi tu radi..., ale s nadhladom...

Ty svoje nazory a rady prezentujes ako jedine spravne.....a neomylne...

RNG

nuz ja vidim len to, co si napisala, nie to co si mienila.
Druhy krat si na take "malickosti" davaj pozor.
Pri tom , ako tato skupinka v tejto teme sa snazi z neznamych dovodov tych co su im nesympaticki alebo si dovolia mat inaksie nazory vsemozne utopit,
aj moja trpezlivost je trochu prilis kratka.
Ak si sa chcela zaradit do ich svorky(lepsie slovo na to nepoznam), tak som zareagoval spravne.
Ak nie, tak sa ti omluvam.

Ze ludia so mnou nesuhlasia(tj s lekarmi, ktorych tu citujem), to je samozrejme ich vysostne pravo.
Ale ze tu prekrucaju moje slova na to aby na nejak "opluli" alebo inac znehodnotili, to nemozem nijak tolerovat.

vevericka

rng ocividne si to zle pochopil..uznavam malo tam za tym, "lebo to by si klamal"..ale nakoniec som to tam nedala..ok

RNG

vevericka, tak co je toto
"(netvrd z alternativna medicina zatial vyliecila kazdeho jedneho pacienta, lebo to nedokaze ziadna medicina)"
Pozri sa na svoj prispevok dnes o 22.41.

Nestaci ze drzo ciganis ale to este drzejsie popieras miesto omluvenia.

Ak si to tak nemyslela, chcem tu vidiet aspon nejake ospravedlnenie.

Ja nie som niekto, co s vami husi pasol a zasluzim si aspon trochu odstupu vzhladom k mojmu formalnemu vzdelaniu a vyse 57 rokov vzdelavania sa a skusenosti.

lucyy

ok, preto sa pytam, ze podla coho si prisiel nato ze nemam prehlad? ma zaujima ze podla dvoch prvych viet ako si to usudil.
vevericka, ja nie som denz a preto si tu nebudem robit osobny profil, ale neboj VS mam a nie je to nejaka socialna praca.

Denz

lucyy- nevravim o tebe,ze si nevzdelana....
vravim,ze vzdelanost neznamena prehlad a mudrost v skutocnom zivote ...
to je rozdiel.