UZ NEVIEM CO MAM S NOU ROBIT

Príspevok v téme: UZ NEVIEM CO MAM S NOU ROBIT
Kamilkoooooo

Ludia bozi pomozte mi.
Mam dievca ,ktore neskutocne milujem :( ale uz mam pocit, ze som to tak dojebal, ze ju stratim a to v ziadnom pripade necem.
2 roky sme si pisali cez net a stretli sme sa a bolo uzasne proste ako z filmu laska na prvy pohlad,bolo nam super.Ona je z daleka a vidime sa raz za mesiac. No a ked tu bola prvy krat tak proste sme sa moc moc bozkavali vsetko kraasne ako ma byt.Ale ked mi isla s rukou pod nohavicu tak som ju zastavil ,lebo som proste s dobrym umyslom nechcel hned tak prehanat nato ze sme boli spolu kratko.Chcel som jej proste dokazat ze nesom idiot ako vacsina ,ktorym hned ide o jedno a chcel som v podstate take veci si pomaly vychutnavat aby sme sa nenabazili vsetkych kras vztahu hned na zaciatku.Myslim ,ze chapete.No ale problem je v tom ze ona sa nato moc nahnevala urazila,citi sa ako kurva kvoli tomu, nieco ako odvrhnuta:( ja sa jej ospravedlnujem ako len viem :( robim co sa len da aby sa to dalo doporiadku :( nechcem ju stratit lebo ju strasne milujem,lenze ona to stale chce riesit a vzdy sa pohadame a ktomu sa este pridruzuje jej problemy doma.Navyse moc ma boli ,ked povie veci tipu, uz sa ta nedotknem, neverim ti, atd. Prosim ludia,napiste mi nejaky napad ako jej mam povedat,ze ma to uplne fakt seriozne mrzi :( ze je pre mna uplne vsetkym a necem onu prist,ze ma to mrzi a ze jedine co si zelam aby bolo dobre.Viete studujem medicinu , a 27.11. idem za nou mam trosku volnejsie obdobie a chcem ten vikend s nou vyuzit naplno, a necem aby sa take veci riesili ked budeme spolu,chcem aby sme sa bavili smiali a nie hadaly:( za kazdy napad a postreh budem maximalne povdacny :( DAKUJEM

jajka001_

vravi sa nie je nic horsie ako odmietnuta zena :))) sorry ale ked sa na teba niekto takto lepi na prvom rande...vezmi si to opacne, ty si zena, ona muz, zacne sa na teba lepit, ty ho odstrcis, on sa urazi. zacne sa zena ospravedlnovat? ak ano, kolkokrat? urcite sa mu nebude doprosovat. nerob to ani ty. vysvetli jej ,ak si to este nespravil, ako to je, ze sa nechces ponahlat, ze nie si ten typ co ide hned do postele. ak je taka uzasna, tak to pochopi a bude rada.

Kamilkoooooo

ja sa snazim s nou komunikovat,ale to sa neda,neda s nou ked ma zlu naladu sa da bavit len otom co ju trapi alebo serie a momentalne som to JA + daco doma a take.
Spytam sa jej ako sa ma ? odpivie nijak,co dnes robila, nic, co ma nove ?nic,poviem jej co som robil ja cez den, povie dobre,Ako ked je vsetko ok,tak to medzi nami je normalne mame si pekne ocom pokecat,smejeme sa bavime sa. Vcera som chcel sa trosku odmlcat , aby sme vychladli, povytikala ,ze som sa neozival, ok dobre, beriem, dnes som jej rano poslal 2x sms,prezvanam,zavolala a ze to je trapne a ze jej to pride nasilu ze jej volam :(

janka24

Pozri kamilko prestan mysliet na to, čo bude o 2 týdžne hrozne zbytočne sa s tým zaoberaš a ešte si to privolaš.
Komunikujete predpokladam teraz cez maily a sms? Je to fajn? Ak je tak okej je a nemysli na to čo bude. Lebo to možeš mysliet aj na to že o 2 týždne to bude fajn ale o dalšie dva týždne nie a donekonečna..netrap sa...
Trápenie patri k láske,ale ty prehanaš trošku. Komunikuj s nou ako to citiš,bud sam sebou a ostante uvidíš. Nikto nemože predpovedat čo bude o jeden den nie to o dva týždne .Skus to aj milo riešit cez maily,sms...postrehni jej reakcie. Aj podla toho zistiš aké materaz nálady, ako čo vníma..

Kamilkoooooo

ja viem ze to je take cudne z jej strany, no ja som taky :( ze ju lubim aka je,inu ju necem,je taka proste,ale ma ovela ovela viac dobrych vlastnosti. Ide len oto, ze uz neoazaj neviem co mam robit,ako jej to povedat.Viete ja som sa snazil nekecat otom :( potom, a mi povedala ,ze nechcem to riesit,a ze ma to netrapi, tak som to zacal riesit, pohadali sme sa, ona mne nikdy nespravila nic :( a aj keby,nehneval by som sa,viem veci prekusnut :( Ja cem proste nato zabudnut,ale ked jej to poviem, tak povie ze ma to nezaujima,ale mna to zaujima a trapy:( ale uz necem sa proste s nou natahovat,ale necem ju ani stratit.Odhliadnuc od toho,je mi s nou super:( 2 roky sme si pisali a proste ked sme sa stretli, uz po par hodinach boli bosteky a mal som motyle v bruchu ako keby som sa prvy krat bozkaval,proste uplne ako z filmu,este lepsie ako z filmu.A necem aby to skoncilo.Bojim sa ze ked zanou pridem o 2 tyzdne, nebudeme mat si ocom pokecat,ze bude mat zlu naladu, a ze mi to bude vkuse vycitat, a to posledne co mi treba je to aby 2 dni co tam budem sme sa len hadali :(

katka000

a ked sa ty urazis tak tiez sa ti ospravedlnuje do nekonecna? mne to pripada take detinske sa urazat pre hovadiny a potom sa nasledne jej dlho ospravedlnovat. neviem dokedy to vydrzis. aj ona investuje do vasho vztahu tolko co ty? ak ano tak je to v poriadku, ale z tvojho prispevku to chapem iba ako jednostranny zaujem z tvojej strany. tolko moj nazor.

meggy10

len ci stoji za to ked ti hned isla do nohavic. student mediciny si zasluzi lepsiu co ma spravanie a nehneva sa ako dieta pre hluposti.

darika

Kamilko
Ja som asi nepostrehla,co take strasne robis,ked sa jej musis stale ospravedlnovat.Ludia robime chyby a teba tie tvoje mrzia,davas jej to aj najavo,ale nevieme co sa dovnutra deje.Pokial su to nie velke urazky,fyzicke a psychicke nasilia alebo neviem co vsetko,tak ja si trosku myslim,ze ona to aj mozno zneuziva.Nechce ona,aby si sa okolo nej stale krutil,omluval sa aj za to,co si neurobil?
Alebo preco ti hovori,ze sa ta nedotkne?