Žijem s priateľom tri roky v podnájme

Príspevok v téme: Žijem s priateľom tri roky v podnájme
rory84SK

Žijem s priateľom tri roky v podnájme,máme už aj nejaký spoločný majetok,ale zase nič veľké,okrem malého yorkshíra,ktorý je láskou nás obidvoch.Problém je v tom,že už ho asi nemilujem,len nemám v tom úplne jasno,ráno si želám aby už odišiel a večer zas aby prišiel čo najneskôr.Už to trvá dosť dlho,tak neviem či mám odísť,aby som si to v hlave ujasnila,alebo čo mám robiť.Je medzi nami aj vekový rozdiel 11 rokov. Ja mám 25.Prosím poraďte niekto,kto sa už ocitol v podobnej situácii a našiel rozumné riešenie.

AdamKrt

Keby som nebol ateista, tak sa pomodlim za ochranu pred nerozhodnymi zenami.

Na co chces vobec vztah, ked nevies co chces a chces raz to, raz ono ?

Kazdy vztah je zo zaciatku burlivejsi a nemozes cakat, ze taky bude nonstop. Na vztahu treba pracovat a ten, kto sa Ti teraz paci, tak ak by si bola aj s nim, do par rokov dospejes uplne do rovnakeho stadia.

Hotova pohroma stretnut taku osobu...

Magy

rory, "a mňa už nebavý vždy byť tá prvá,korá načne rozhovor." Bohuzial prave v tomto pripade je to problem najme tvoj, tak ty by si mala byt ta, ktora s tym vyjde a vycisti si tuto temu diskusiou. Osobne viem, ze je daleko lepsie to zobrat hned skraja a dohodnut sa hoci aj na rozchode, mas moznost sa okamzite posunut v zivote dalej, ako takto iba oddalovat nevyhnutne, az to dospeje tak daleko, ze si poleziete na nervy a rozidete sa nakoniec v zlom.

nexus

on je asi takej tichsej povahy..no ved uvidis, ked ho postavis pred hotovu vec...
ale asi sa nesparvala tak, aby si mala chut pri nom zostat...
co ti nanom vadi? a co sa ti nanom paci?

rory84SK

No tak priateľ aj vidí,že niečo asi nieje v poriadku a akoby nechcel o tom hovoriť a mňa už nebavý vždy byť tá prvá,korá načne rozhovor.

nexus

no vidis , tak ty uz to mas rozbehnute...
tak smelo do toho...on je asi nejaky pasivny clovek, ze si ta nevie udrzat, a sam musi predsa viviet, ze nieco uz nieje v poriadku..no aked ta pri nom uz nic nedrzi, tak chod...
si este mlada..uvidis..co bude dalej

rory84SK

No ved už hľadám podnájom,ale môjho psa si nedám za nič na svete,radšej nech si nechá všetky veci,ale jeho si nedám.Toho určite viem,že milujem a mám 25:))

nexus

rory, tak sa rozhodni..zo dna na den... kolko mas rokov? priprav sa na to najdi si novy podnajom, a povedz mu, ze to nema vyznam a odstahuj sa...
ved to z teba vyzaruje, ze to chces utrobit...
psa nerozkrojite, tak mu ho nechaj, zacinat sa ti bude lepsie bez neho...
s novymi kartami...
ja by som tiez tak mohol..
namiesto toho placem nad rozliatym mliekom...

rory84SK

No dík,ale ja by som práveže chcela byť sama,postaviť sa na vlastné nohy,spoznať samú seba,lebo som zmätená a potrebujem zistiť čo vlastne chcem od života