Masticka na červenú ritku

Príspevok v téme: Masticka na červenú ritku
sharon stone

dobrý den,rada by som poprosila o radu,poradte mi nejaku masticku,alebo nejaký recept na červený zadok u 9 ročného chlapca.Lekarka nam predpísla mastičku Imazol,nezabrala,skusali sme pytiol,sudokrem,masticku s rybacím olejom,..uz mam pocit,ze neviem čo mu dat,aby sa zlepsilo. Niekde som čítala že je dobrá i mast z oblasti homeopatie Cicaderma...dakujem za vase nazory.

inkab

Treba zobrat stolicu na rozbor. Kvoli tym mrliam. Ved sa na nu pozri, ked sa vykaka. Liecit symptomy tym, ze ho mastis pytiolom(!!!) nepomoze. Uz davno sa to malo takto riesit. Hlavne nech sa neskriabe, lebo sa mu vajicka nalepia pod nechty a bude sa dokolecka reinfikovavat. Je to prenosne, zvyste hygienu a cela rodina pozor, aby ste to nemali vsetci. Postelne pradlo vyprat pri najvyssej moznej teplote, pyzamo takisto a hlavne si nechat od lekarky predpisat (po potvrdeni, ze ma mrle) tablety. Volaju sa Vermox.

sharon stone

Takze mozem skusit klasický framykoin?zajtra chcem ist k lekarke,nech nam urobí test na parazity.pravdu povediac,uz by som mu na to nechcela davat ziadnu chémiu,skor niečo s bylinkami.Imazol nam nezabera,zatial..takze prechádzame na framykoin a ten zásyp. a kupele,mam doma salviu a harmnanček.dakujem

slavina

Na noc zapúdrovať,po stolici poriadne utrieť,najlepšie vlhčenými obrúskami a potom utrieť do sucha,nenechať vlhké.Po každom sprchovaní vždy poriadne vysušiť postihnuté miesto čistým uterákom. Imazol aj u nás obvikle zaberá dobre.Pri zapareninách,ale vždy používam prvé dni framykoin,pomôže koži rýchlejšie sa zahojiť a ukľudní ju.Stačí ráno a večer,lebo je mastný.
čo sa týka kúpeľov,bol by dobrý repíkový,alebo šalviový.

kaciatko7

zatial by som aspon potierala kokosovym olejom s par kvapkami citricidalu, mne pomaha, ked mam nejaky kozny problem, svrbenie atd. avsak treba parazity vynicit vnutri.

kaciatko7

ak sa jedna o parazity, skus protokol Huldy Clark (klinceky, palina, oresak). pozri starsie temy o parazitoch napr.
www.zdravie.sk prispevky od RNG, tam je aj link na potrebne pripravky.
alebo daj do googla Protokol Huldy Clark

mar/ka

mojmu rocnemu syncekovi imazol velmi pomohol. Bezne pouzivam rybilku, ale v lete som to raz nezvladla. Len odporucanie na imazole je myslim 2 - 3 krat za den a ja som mu to potrela po kazdom prebalovani, cize asi aj 6 krat a pred tym som to vzdy umyla. Na druhy den som hned videla zmenu. Skus cez vikend, ked syn nebude v skole, castejsie poumyvat a dat i ten imazol castejsie. Pripadne skus nejaky sedavy kupel napr v repiku a tak ponatierat. Keby mal mrle, svrbelo by ho to hlavne vecer a v noci a na stolici by si si to tiez vsimla..

sharon stone

Ano,je zaparená,presne pri konečníku.jeho to stále svrbí..jedna pani mi poradila,aby som sla za lekarkou,lebo vraj to mozu byt aj detské mrle..u lekarky sme boli minulý týžden,dala nam len masticku imazol...