Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolest hrudnika

Príspevok v téme: bolest hrudnika
Marcel30

zdravim vsetkych. mam jeden problem, asi pred rokom sa mi stal taky uraz. spoluziak zapasnik ma chytil a silno stlacil pri com mi asi poskodil hrudnik. bol som s tym u lekara a po RTG mi povedali ze je vsetko v poriadku ze o je narazene. avsak ja som tie bolesti stale pocitoval ale dalo sa s tym zit, po case som na to aj zabudol. avsak dnes rano som sa prebral a zistil som ze ma to opat boli akoby som to niecim obnovil akurat ze neviem cim pretoze vobec nic som nerobil s tym...boli ma to na dotyk skoro uplne hore ako zacina asi druhe rebro zhruba v strede blizko hrudnej kosti, zlomene to neni urcite ale neviem co s tym moze byt ci to je chrupavka alebo nieco, prosim poradte som zufaly..dakujem

lillka

ja som si pred mesiacom narazila hrudnu kost....boli to priserne. o 5 tyzdnov mam fyzicke skusky na ktore by som mala trenovat no zatial to pre tu bolest nejde.
boli to stale rovnako.

myslita ze za zych 5 tyzdnov to prestane boliet???

Marcel30

to napadlo aj mna ze by to mohlo byt zo zleho spanku, no ved uvidim, dakujem ti za reakcie a prajem aj tebe aby ti to preslo, resp. aby sa to nevracalo :)

Magy

To ze sa to vratilo dnes moze byt aj kvoli tomu ze si zle spal. Kym ta bolest je len z miest tesne pod povrchom, ale ziadne znamky opuchu a pod nie su, nerob si velke starosti. Jedine ak by to za tyzden-dva nepreslo same.

Marcel30

aha, tak to mas teda podobne, mne to trba zhruba rok no a dneska sa mi toto stalo, no hadam sa nam to dako zlepsi lebo dost to kazi naladu aj kvalitu zivota, ja mam este aj tu nevyhodu ze som momentalne v anglicku a po doktoroch a RTG tu behat urcite nebudem, ale zase kvoli tomu sa na slovensko este vracat nejdem, asi to musim dako prezit a dufat ze sa to znovu na daku dobu utlmi.

Magy

Narazil som si lytko, zlomenina to nebola, ani nastiepene, ale bolo to dost tvrde a kym ma to prestalo boliet, presiel mesiac. Odvtedy sa mi ta bolest obcas vracia na kratku chvilu a netusim preco a to su uz riadne roky...

Magy

ked sa nieco zle zrastie, ako slacha, zlomenina a pod. potom je to ako sa hovori "na dozivotie". Staci zmena tlaku, pocasia stres, mesacny spln... a boli to. Smej sa ci nie, tak to je. Uvidis za par dni.

Marcel30

no hej len nerozumiem preco sa to zrazu uplne nahle a od veci objavilo po takej dlhej dobe, keby som si to nejakym sposobom narazil tak pochopim to ale jednoducho zo dna na den a nic sa mi nestalo, nemam to ani napuchnute, je to uplne bez vonkajsich prejavov.

Magy

Mohlo ist o natrhnutie nejakej slachy alebo tej chrupavky, ktore sa na beznom rentgene neobjavi. Chcelo by to podrobnejsie vysetrenie. Asi to mas odvtedy zle zrastene.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.