bolest hrudnika

Príspevok v téme: bolest hrudnika
Marcel30

zdravim vsetkych. mam jeden problem, asi pred rokom sa mi stal taky uraz. spoluziak zapasnik ma chytil a silno stlacil pri com mi asi poskodil hrudnik. bol som s tym u lekara a po RTG mi povedali ze je vsetko v poriadku ze o je narazene. avsak ja som tie bolesti stale pocitoval ale dalo sa s tym zit, po case som na to aj zabudol. avsak dnes rano som sa prebral a zistil som ze ma to opat boli akoby som to niecim obnovil akurat ze neviem cim pretoze vobec nic som nerobil s tym...boli ma to na dotyk skoro uplne hore ako zacina asi druhe rebro zhruba v strede blizko hrudnej kosti, zlomene to neni urcite ale neviem co s tym moze byt ci to je chrupavka alebo nieco, prosim poradte som zufaly..dakujem

lillka

ja som si pred mesiacom narazila hrudnu kost....boli to priserne. o 5 tyzdnov mam fyzicke skusky na ktore by som mala trenovat no zatial to pre tu bolest nejde.
boli to stale rovnako.

myslita ze za zych 5 tyzdnov to prestane boliet???

Marcel30

to napadlo aj mna ze by to mohlo byt zo zleho spanku, no ved uvidim, dakujem ti za reakcie a prajem aj tebe aby ti to preslo, resp. aby sa to nevracalo :)

Magy

To ze sa to vratilo dnes moze byt aj kvoli tomu ze si zle spal. Kym ta bolest je len z miest tesne pod povrchom, ale ziadne znamky opuchu a pod nie su, nerob si velke starosti. Jedine ak by to za tyzden-dva nepreslo same.

Marcel30

aha, tak to mas teda podobne, mne to trba zhruba rok no a dneska sa mi toto stalo, no hadam sa nam to dako zlepsi lebo dost to kazi naladu aj kvalitu zivota, ja mam este aj tu nevyhodu ze som momentalne v anglicku a po doktoroch a RTG tu behat urcite nebudem, ale zase kvoli tomu sa na slovensko este vracat nejdem, asi to musim dako prezit a dufat ze sa to znovu na daku dobu utlmi.

Magy

Narazil som si lytko, zlomenina to nebola, ani nastiepene, ale bolo to dost tvrde a kym ma to prestalo boliet, presiel mesiac. Odvtedy sa mi ta bolest obcas vracia na kratku chvilu a netusim preco a to su uz riadne roky...

Magy

ked sa nieco zle zrastie, ako slacha, zlomenina a pod. potom je to ako sa hovori "na dozivotie". Staci zmena tlaku, pocasia stres, mesacny spln... a boli to. Smej sa ci nie, tak to je. Uvidis za par dni.

Marcel30

no hej len nerozumiem preco sa to zrazu uplne nahle a od veci objavilo po takej dlhej dobe, keby som si to nejakym sposobom narazil tak pochopim to ale jednoducho zo dna na den a nic sa mi nestalo, nemam to ani napuchnute, je to uplne bez vonkajsich prejavov.

Magy

Mohlo ist o natrhnutie nejakej slachy alebo tej chrupavky, ktore sa na beznom rentgene neobjavi. Chcelo by to podrobnejsie vysetrenie. Asi to mas odvtedy zle zrastene.