Bolesť na hrudníku a triaška

Príspevok v téme: Bolesť na hrudníku a triaška
Potkan

Ahojte mám nasledovný problém všetky údaje nižšie:
Pohlavie - Muž
Vek - 26
Výška / váha – 185/79
Zamestnanie – obch. manažér
Stav - ženatý
Deti – 1 (2roky)
Vaše ťažkosti:
Tupá bolesť na hrudníku, problémy s trávením, vnútorný tras (proste kompletne vybavený hlavne keď to príde viď. Vaša doterajšia liečba).
Trvanie 3 mesiace.
Vykonané vyšetrenia a prípadne ich výsledky
Srdce (záťažové EKG, ECHO, Holter a.t.ď.) všetko negatívne
Pľúca – všetko negatívne
Krv – všetko negatívne
Tráviaci trakt – hadica z vrchu zospodu, infektológia, stolica, moč všetko negatívne

Vaša doterajšia liečba
Samozrejme pokiaľ nieje načo resp. nevedia tak to zvalia doktori na psychiku – takže Cipralex 1,5 mesiaca žiadna zmena, potom Trittico 1mesiac žiadna zmena, teraz momentálne Biston zatiaľ nič.
Stavy a opresie na hrudníku prichádzajú vždy resp. väčšinou po jedle, za tie 3 mesiace som schudol 20kg!!!! Väčšinou hnačkovitá stolica po vyšetrení hadicami nasadili Duspatalin ten trošku zabral a nie je to len voda (t.j. je trošku hustejšia). V stolici nachádzam kúsky jedla ktoré nie je absolútne strávené. Dané stavy sú stále aj teraz cítim tlak na hrudníku niekedy sa zväčšujú (potom pohotovosť – tam magnézium priamo do žily + sem tam diazepam 10 potom sa aspoň trochu uľaví), alebo zostávajú takéto stavy že môžem aspoň existovať!!
Liečba aj u psychologičky, ktorá keď si vytvorila môj profil, tak jej nezapadám na psychiatrickú chorobu a taktiež si myslí, že to bude mať súvis s tráviacim traktom!!

Iné aktuálne alebo prekonané ochorenia
Žiadne

Prosím poraďte čo mám robiť. Strašne mi aj vždy škvrkoce v bruchu aj v črevách a potom sa tlaky na hrudníku trochu zmiernia. Aké je ešte možné vyšetrenie, ešte som nemal sono a CT, alebo by ste odporučili niečo iné?
Ešte mesiac takto a už to bude psychického pôvodu.

Vopred ďakujem.

Potkan

To jest diagnostikovali ti celiakiu a keď si začala s diétou tak to neprestalo. Ja diétujem 4 dni a je mi podstatne lepšie.

Vopred ďakujem za odpoveď.

Anne

Potkan, veru velmi podobne. Tiez som parkrat skoncila na pohotovosti, lebo som si myslela, ze uz odbila moja posledna hodina a prinajmensom mam aspon infarkt - a to mam len 30 rokov.
Aj bolest na hrudi, triasku, vysoky tlak...
Velmi zle bolo asi rok, potom sa to pomalicky urovnavalo, teraz su to uz dva roky, a tak na 70 % je to lepsie. Doktorov som uz vzdala, hrdost mi nedovolila, aby si ma pohadzovali ako horuci zemiak a kukali jak na blbecka.

avalon

potkan, ja som ti len naznačila, že to suvisi vacsinou s črevami tie vselijake problémy. Ked máš zničenú črevnu floru, tak sa ti nestrebavaju živiny a trpia tym ostatne organy. Creva si musis dať do poriadku. Na to je to čierne uhlie. Nepočul si to o nom.? to je najrychlejsia pomoc. Ale ako chces. Ja som mavala zimnice len tak z nicoho nic po mensej namahe, a tlak mi kolisal hore dole, z čoho ma bolela hlava.Dnes viem, že mnohe problemy boli s črevami.

Anne

Pripomina mi to moju celiakiu a plesne v traviacom trakte...
Mozno aj tetania, ako nedostatok - zle vstrebavanie mineralov.

Potkan

avalon dakujem za tvoj príspevok. Mna práveže brucho nebolí vôbec a spím ako bábätko. Najväčší problém u mna spôsobuje tá celková paralíza tela (triaška a tep 110-120 a tie opresie to je niečo neskutočné!!

avalon

potkan, skusal si carbofit? je to take to čierne uhlie, ktore zbavuje črevá plynov a vselijakých jedov, ktoré su v tych najmenšich klkoch čriev a to ti može sposobavať tie problémy aj tlaky na hrudi. Creva uzko suvisia s dychacimi cestami. Skus si davat tabletku na vecer pred spanim tak 5dni a uvidíš. Ja som mala skor take plné čreva a bolesti v bruchu a tiez som tak nejak plytko dychala, ledva som vladala pobehnut na bus. V noci som sa stale budila.Vysetrenia boli ok. Tak som začala brat carbotox a po 4dnoch ma prestalo boliet brucho, odkaslujem, lepšie sa mi dycha a spim ako babatko.

Potkan

fefe to ano vždy lepšie ako chémia, mam aj kamoša ten tiež niečo podobné bral a dostal sa z toho, ale ludia pristáli na mesiaci tak klasická medicína asi musí pomôcť, keď už to fakt inak nepôjde určite sa poobzerám aj po alternatívnej.