hanbiť sa nehanbiť?

Príspevok v téme: hanbiť sa nehanbiť?
radiacek

ahojte nieje to nic uchylne a ked mam dievca dlhsi cas i tak sa jej hanbim ukazat toho mojho v beznom stave a tak proste chodit pred nou bez boxeriek a tak mam 18 rokov a bohuzial mam obriezku uz od malicka a neake to ako keby ovplivnilo rast mojho penisu prosim vazne to nieje nic uchylne len potrebujem nazor neakych holiek ci by sa smiali alebo ako by sa zachovali kto ma nick na pokec prosim napiste mi na nick radicalrider a ja poslem foto a budem cakat len a len odpoved ..... ked je hore tak ma 15 cm a ked nie nie je to boh vie co cca 5 cm ?mozno viac tak cakam

radiacek

proste :) umna to tak je aj s vyplnou boxeriek vsetci tam maju ako to nazvat proste plne natiskane :) a ja ani nie proste mam tam nieco ale nevidno to neak extra a tak

alzbee

Nemusis sa hanbit:) kazda (rozumna) zena vie, ze v kludnom stave je chlapska pycha ovela mensia:) ako mozno od veci priklad, ale mne sa vobec nepacia moje prsia, ked mi nestoja bradavky, ale ked su len take velke a napucane-proste v klude :D a mala som obcas haluze pred priatelom kvoli tomu, ale je to vlastne uplna hlupost...naco sa hanbit za nieco, co je prirodzene ?

aluska

po prve, pochybujem ze obriezka ovplyvnila rast tvojho penisu (trochu zla vyhovorka ze ho mas podla teba maleho)
po druhe mozes byt rad ze mas obriezku, keby som tvoja frajerka aj ja som rada (aj moj ju ma, je to z hladiska hygieny ovela lepsie)
a nemysli si ze ini chlapi maju neviem akych borcov v kludnom stave
a podla mna sa nemas za co hanbit ked budes chodit nahy
pokym neni tvoja frajerka este decko tak sa ti smiat nebude urcite