Predčasná ejakulácia

adminik.j

skus si pozriet stranku erekcia.estranky.sk je tam dost info o predcasnej ajakulacii ...inac odialit ejakulaciu pomaha aj produt RX-extreme

elkoto

takze zufali pani bol som v sexshope a kupil som si sprej za tusim 29,50€ a poviem vam je to na nezaplatenie...neviem vsak ako sa to vola ale tam vam urcite poradia,aplikuje sa to 15 minut pred pohlavnym stykom,dobre sa vstrebava cize na partnerku to nema ziaden vpliv a z pat sekundovej zalezitosti sa stala dobra polhodina sexualnej divočiny ktoru sme si obaja fakt velmi uzili a myslim ze moje sebavedomie velmi stuplo a ze za chvilku ten sprej nebude ani treba...dakujem ludom co vymysleli tento zazrak:-)

elkoto

mam podobny problem tak som sa odhodlal na obriezku...pre tych ktori to zvazuju..samotny zakrok vobec neboli..najhorsie to je hodinu po zakroku ked uz prestane ucinkovat umrtvenie a potom dva dni po operacii je bolest dost intenzivna ale da sa to prezit...dva tyzne na sex ani len nepomyslite..mne az na treti odpadol posledny steh,vo vacsine pripadov samotna obriezka pomaha odialit ejakulaciu no v mojom bohuzial nie...stale to je rovnake avsak obriezku vobec nelutujem pretoze partnerke sa moj penis velmi paci a po hygienickej stranke je to proste parada...oplati sa to pretrpiet..antidepresivami sa napchavat skutocne nechcem tak rozmyslam nad umrtvujucimi gelmi,snad to pomoze a ak nezaberie tak ho uz dam asi ufiknut!!:-))

lula-bay

poradte mi čo mám robiť, môj priateľ nemám chuť na sex, a ja by som sa milovala aj každý deň, čo mám spraviť, on vie , že ja mám chuť, sme spolu 4 roky , ale žeby sme sa umilovali k smrti, to nemôžem tvrdiť, je niečo čo spôsobuje chuť chlapa ,kt. má 35 rokov?

Rinaldo

Ludia ...ja mam takyto problem. Je normalne, ze ked zo mna unikne sperma, tak schudnem ?? No ani nie tak z toho tuku, co som nabral z tych neuroleptik, ale zo svalov a to na celom tele. No proste uz po jednej ejakulacii mi svaly stratia pevnost a velkost. A po 4 nociach som uz tenky ako makaron a jedlom to nemozem nijako vykryt. Stravu jem zvycajne 4, ale aj 5 krat denne. Aj mlieko a jogurty do seba tankujem. Nie som nahodou len chudokrvny ?? Alebo je to nejaka vazna choroba ??

prosim napiste mi na mail awesomeone@post.sk

igor125

ziadnym cvikom ani inymi vecami sa to nevyriesi,mozno tak 5-10sek.ale to je nič
poradim tutovku EMLA krem je sice drahsia-30eur ale stoji za to .u mna bol styk max 1 min.teraz 30 min

Phali

Zdrawim was..Mam jeden problem a mam ho uz dost dlho..Pred tyzdnom som bol operowany na waricocelu a teraz ma sere to ze mam tu Predčasná ejakulácia...je to nieco strasne..ako nahle sa len zacnem s holkou bozkawat tak mi zacne hned stat a tecie mi potom este aj taka prieswitna wodicka a niekedy sa sprawim aj pri bozkawany a je mi to trapne sa sprawit s bozkawania ked bozkawanie nic nieje...poradi mi niekto co s tym mam robit..ci mam nawstiwit urologa a powedat to jemu ale co mam robit lebo ma to sere..a mam to uz dost dlho nejake tie roki..poradte mi dakujem

mimo88

potrebuje to tréning, v prvom rade dlhšia masturbácia skušanie sameho seba, pokusiť sa vyvrcholenie ovládať, povedzme aj silnejším stlačením údu. ďalej by som vyskušal metódu zadržania moču pri močení, viackrát, aby svalstvo spevnelo, a dokazal si vedome ovládať neskor aj ejakuláciu. Tak držím palce malo by to pomocť.

Phali

Mam takito problem...ked je u mna holka a lezime spolu a zacneme sa bozkavat alebo nieco viac tak proste ani nemusime mat sex a ja sa spravim...cim to moze byt...