Uplne zbavenie ciernych bodiek, uhrov, jaziev uplne cista plet

Príspevok v téme: Uplne zbavenie ciernych bodiek, uhrov, jaziev uplne cista plet
Juliankaaa

Ahojte mam mastnu plet,bez make upu vyzeram ako bodkovana princezna najviac ma stvu cierne bodky,a a par vyrazok a na brade jazvycki po akne,co som mala volakedy,neviete o nejakom dermatologickom centre,kde bi mi to dako vsetko odstranili a mala by som krasnu plet,som ochotna dat aj vela penazi:)len aby som mala plet ok,pretoze nemam vobec sebavedmie pripadam si skareda,ze sa ludia so mnou nechcu bavit atd.:(

Tá tajná

Ahojte baby kto budete vediet napíšte my pls veľmi potrebujem. Fakt veľmi :'(
Moj email: destiny@onderka.sk

Amalka22

Ahojte babi ja som vyskúšala na čierne bodky tzv. uhry tieto náplaste a mne osobne veľmi pomohli. Hned mám lepšiu a krajšiu pleť Pozrite a presvedčte sa sami. Odporúčam. -odkaz odstránený-

Amalka22

Ahojte babi ja som vyskúšala na čierne bodky tzv. uhry tieto náplaste a mne osobne veľmi pomohli. Hned mám lepšiu a krajšiu plet. Pozrite-odkaz odstránený- si tento link.

zuska-bluzka

súhlasím s apolo123 tiež mám dobré skúsenosti s týmto centrom a nepýtajú horibilné sumy. neskúšali ste niekto colagen beauty?

apolo123

Ahojte, tiez som mala problemovu plet. trapilo ma akne, cierne bodky, rozsirene pory, mastna tvar, celkovo to bolo k zaplakaniu. Chodila som pravidelne k kozmetickam, ale nepomahalo, kozna doktorka mi zas odporucila rad kozmetiky la roche....ale nebolo to ono. Odkedy vsak chodim k Novotnej som spokojna. Absolvovala som u nich uz nejake procedury na osetrenie pleti a je to super. Dali mi namiesane kremy presne na moj typ pleti, po osetreni laserom mi akne zmizlo za tyzden. Teraz som cerstvo po fotorejuvenizacii a moja tvar vyzera pekne a sviezo. Myslim, ze maju aj dobre ceny. www.esthetic.sk

Angielaj

Ahojte ja som mala tiez problem s ciernymi bodkami a akne a odporucit vam mozem 2 recepty + jeden vyrobok :)
recepty: 1.zmiesaj 2 lyzicky sody bikarbony s pol litrom vody uterak namoc do tochto roztoku a aspon 3 minutky nechaj posobit
2.citronova stava :) namoc vatu alebo vreckovku do citronovej stavy a nechaj posobit
vyrobok teda mne osobne vyhovuje vyrobok od garnier a je to pure active exfobrusher - odtrany maz a odumrele bunky koze taktiez pososbi priaznivo proti akne :)

MackoUsko777

Normalne treba zajst do kozmetiky. Odporucam najst si salon, ktory pracuje s profesionalnou biokozmetikou ILCSI. Mojej sestre zachranila ta kozmetika plet a ci tam ide mama, sestra, normalne ked vyjdu, tak vidim, ze su krajsie a sestre nadherne pomohli aj od akne a znili jej zapal pleti. Fakt odporucam!