prsia

nikusiq19

poradi este niekto?a s tou podprsenkou si velmi nepomozem budu velke len ked ju budem mat na sebe a to mi je naco ja chcem aby boli stale

nikusiq19

ale on ma nenuti ist na plastiku abo co jemu sa pacia len ja sa citim hlupo ked viem ze ake sa mu pacia. a co viem urcite ze koli tomu by ma urcite nepodviedol

hviezdička

Podpsenky Push up a daju výsledky aj bez tých gelových páskov, je to na vás čo zvolite. A hlavne kremujte si krh, hrudníka a prsia, ide aj o vzhľad pokožky. Veľmi dobrá je modrá nivea a sú aj ine priprávky ale tie su už drahšie. Tak ženy do toho.

hviezdička

Ja viem, že to není určite príjemný pocit pre vás.Počuvajte baby neviem koľkatky máte,ale sú take podprsenky push upky , ktoré o zväčšia poprsie a kupte si nejake pekne vrchy s výstrihom a viem že su nejake v predaji nalepovacie gelové pásky. Nalepte si ich, dajte si tuto podprsenku. Nedá vám to určite obje 3 al. 5 ale zaručene také plné dvojky, a tie sú najkrajšie. DAjte si ich hlavne vtedy keď sa idete zábávať a kde baby maju takéto poprsia. O niečo budete sebavedomejšie. Ale uvedomte si že prsia od 3 a vyšie, sú bez podprsenky hrozne, take ovysnute pecnáky. Skúste a uvidite výsledky.

lucy333

presne aj ja sa citim taka menejcenna, lebo viem ze priatel pozera filmy v ktorom su baby s 5kami, ideme sa zabavit a baby maju vystrih po pupok, mne je to tak luto :-(

hviezdička

Nikusiq19, mala by si sa radšej zamyšlyšať nad tým, čí ten tvoj, stoji za to. Ak je normalny a ľúbi ta, tak bude mu jedno aku máš veľkosť poprsia, tak aspoň zistiš, či mu na tebe záleži, aka si a nie či máš veľké prsia. Ak sa mu strašne ľubia veľke prsia, tak je to jeho problem. Dáš si správiť prsia kvoli nemu, zaplatiš veľa peňazi za zväčšenie, a si presvedčená, že ťa niekedy neopusti? Ty len jemu nateraz spraviš dobre a nie sebe. Never všelijakým tabletkam a kremom, či už priamo v lekarni alebo že ti niekto bude ponukať mimo. Chcu len zarobiť, a dohovi aku chemikáliu ti predaju. Nebuď v ošiali, a nedaj sa oklamať.Uvedom si to, že prsia máme take ake máme od prírody. Mužom sa viac pačia ženy, take ake su, nepačia sa im umele prsia.Niektorý muži, ktorým sa strašne páčia veľké prsia, tak oni viacej podvádzaju, lebo sú unesený s tej veľkosti, a je im to jedno. TAy by si sa mala s nim porosprávať, že či je ťa má rád taku, aka si , tvoj a charakter a tvoj vzhľad, aký ti príroda dala, a potom uvidíš.

nikusiq19

lost diky za radu ja viem ze casom sa to mozno zmeni ani priatelovy si myslim ze to nevadi ale citim sa taka menejcenna ked viem ze ma rad baby ktore maju aspon 3 aj ked ja som jeho prva.

lost

nikusiq19 - ak tak strasne chces, tak ja ti predam super lieky co to zvacsia :)
Staci ak mi posles 1500 EUR na ucet, podobnost liekov s vitaminom C bude cisto nahodna, to si nevsimaj.

Ale teraz vazne,
mala by si mat rada to co mas a to co ti priroda nadelila, ona uz vie preco je to tak, TO mi ver.

Pred tym nez zacnes nieco podnikat, zisti si ake to ma negativa a potom ich zdvojnasob (to len pre pripad ze predavajuci nieco zatajuje, co je samozrejme zisk navyse).

Maj na vedomi, ze zdravie mas len jedno a ked to nejaka super-hyper-jedinecna-zazracna-pilulka-3000 pokazi, tak uz ani pilulka-80000 ti to zravie nevrati.

Co je lepsie, mat male-vlastne-realne ale byt zdrava, alebo risknut velke-potencionalne-problematicke a riskovat zdravie ;)

Kedze mas 20, predpokladam ze mas iny pohlad na svet ako budes mat za 5-10 rokov. Cize, opatrne :)

Magy

nikusiq19 - s takymito liekmi opatrne, je to brutalny chemicky ci hormonalny utok do tela a casto neprinasa zelany vysledok, len kopec vedlajsich ucinkov.
Spocitaj si vyhody teraz, ked si zdrava hoci s mensimi prsiami ako mat kopec problemov s vacsimi. Ta velkost ti tie ziskane negativa nevyvazi.