akné - GEROVITAL

bianka75

gerovital a aslavital je vynikajuca kozmetika,ma linie aj na citlivu plet,zmiesanu a suchu vraskavu.viac na aslacosmetics.sk odporucam aslavital na citlivu plet krem a cistiace mlieko

ihla

nina71

no nie som trapna? :D nic nenapisem a uz to odoslem hh
roaccutane su tabletky, predpise ich kozna, pouzivaju sa aj pri tazkych formach akne.

gaja

Ja by som odporucala vyskusat galvanicku "zehlicku"na tvar.Pomaha nie len pri zlepsovani pruznosti pokozky,ale aj pri akniach.

Tessy06

tak napr. interbeauty.sk
veľa užitočných info...
roaccutane - tiež nemusí pomôcť každému, moje akné spôsobuje hormonálna nerovnováha a ani roaccutane, ani zdravá strava mi s ním nepomôže... učinkuje jedine antikoncepcia, a teraz to skušam s gynexom

bingham

no ihla.....nikto ta nema preco kritizovat :)) ja poznam ludi co pouzivali roaccutane.....a nic im nieje...okrem toho ze uz nemaju akne :)

ihla

daj jej predpisat roaccutan. a ked ma tu niekto mieni kritizovat za tento prispevok, tak nech sa ani neunuva. no a co ze roaccutan je riadne svinstvo? to mam jedno, ci si dam roaccutan rano alebo kolac s colou, nie? tak ci tak ide o svinstvo. navyse za roaccutan na mesiac som dala 0,20 €. Kolac s colou by bol podstatne drahsi :D
a kto nema akne, tak nevie, aky je to pocit a ako zle sa clovek citi!!!
ja roaccutan odporucam!