Radte ludia ak viete:))

zuzic

marek:)) co ta naozaj este nic nenapadlo? vobec? nevies nieco take co ma rada...brat kupil frajerke taku ceruzku co je vlastne plysova kvetinka, lebo ona ma nick kvietok take zlate to je...alebo ja neviem ved svoju kocku poznas najlepise ty. my ti tazko poradime....

Marek:)

Tak to ze som na zdravotnom fore som zistil neskôr, ale ak sa mi nepodari najst dobri darcek, tak sa premiestnim do ineho fora na tejto stranke a uz to bude chorobne....:(((

zuzic

marek to vies ze mame o teba starost ved si na zdravotnom fore:))
inac ak chces aby si na teba spomenula ked sa na to pozrie...ja by som jej nedala nic take az moc velkolepe alebo co..z mojho pohladu je to take...hm...jednoducho ked sa pozrie na take skromnu vecicku a spomenie si na teba je to take milsie...vies:"Male dary priatelstvo utuzuju, velke ho ohrozuju"...je na tom nieco..a neboj sa ze ked to bude skromnejsie si na teba nespomenie...po jednom clovekovi mi ostal len obycajny papierik s hrou co sme sa hrali:) a ten nosim stale pri sebe, je to ako moj talizman mam ho v penazenke..vzdy ked sa nan pozrem vynoria sa mi vsetky spomienky a je mi lepsie aj v tazkych chvilach...no vidis a napriklad takeho volakeho velkeho plysoveho maca by som do penazenky tazko strcila:) mna sa napriklad celkom pozdava ta klucenka:) no a nasla som ti nieco len neviem ci to neni blbost lebo sa mi to nechce citat:))
www.aby.sk

Marek:)

Hehe tak problem z hlavou asi nebude dakujem vam za vasu starostlivost:)):P.......aaaa vetko co jej poviem tak to je ok,ale ja sa idem odstahovat...a chcem jej daco nechat take aby sa na to pozrela a spomenula si na mna:))