prečo si mladi muži nehľadajú partnerky

ivanka_83

jajka ale je to smutne.pretoze ti kamarati chceli vztah aj deti.a dnes sa mohli nase deti spolocne hrat.ale aj muzi maju city.a ked zistia, ze ich dotycna vlastne len vyuziva, tak je potom mozno aj normalne, ze ti muzi stratia zaujem budovat vztah.nastastie nie vsetci.ale neodbiehajme od temy.

ivanka_83

ja sa nebavim.len trosku.ved aj toho mojho chcela odlakat jedna taka, lebo si myslela, ze ked maju peniaze vsetci ti nasi kamarati, tak aj ten moj.no ten moj ich nemal.a ked som ju o tom patricne informovala, tak sa na neho vykaslala.keby si tie slecny poznala, tiez by si sa pousmiala....

sun0808

to ze bububu:)))nie,sorry..zverejnila som si email,preto.
inak s tebou suhlasim,stretla som mnoho bab ktorym ide o prachy...tiez sa mi to nepaci.len mi prislo blbo z toho,ze sa na tom bavis.

ivanka_83

no je to blbe.ale bohuzial si za to mozu sami.skacu im do postele, len preto, ze maju drahe auta a vela penazi.

ivanka_83

pretoze si chu uzivat a mlade kocky chcu po nich slova milujem ta, chcem si ta vziat a chcem mat s tebou dieta, druhe a tretie..jupiiii
moj partner je starsi odomna.jeho kamarati bud maju uz deti, alebo su v jeho veku a teraz uz nechcu ani decko, ani stalu partnerku-maju ich viac.volaju ich fajcihlavy.to je sranda.a niektore si kvoli tomu aby ich dostali do vztahu nechali zvatsit kozy.parada.a ti muzi z toho maju srandu.a odkial to viem?no od toho mojho.vzdy sa zasmejem.SRANDA

acdar

Maria, ja som tu este taku temu nevidel, kde by si nejaka stazujuca priznala, ze ona urobila chybu. Ty ano? Mozes mi ju ukazat?