prečo si mladi muži nehľadajú partnerky

Kubes

no čítal som k tejto téme jeden zaujímavý prípevok, pokúsim sa to sformulovať po svojom. Ženy na rozdiel od mužov cítia potrebu mať niekoho po svojom boku neustále. Akonáhle sa s niekým rozídu tak po chvíli začnú nový vzťah. Keď je žena nezadaná ako by sa za to hanbila, jej priateľky to nazývajú až samotou (prehnané). Muži takýto problém nemajú, avšak určite veľa z nich by bolo rado keby mali po boku ženu. Rozdiel je v tom, že o nezadaného muža sa ženy nebijú kdežto u nezadanej ženy je to práve naopak. Uzavrel by som to tak, že väčšina mladých mužov je nezadaných nedobrovoľne. Ak má žena záujem mala by sa tiež trochu snažiť toho muža nasmerovať a nielen čakať že príde sám.

Franky

No bachat si hlavu o monitor rozhodne nebudem, aplikuj tuto metodu na sebe ty ak sa ti to tak paci :-) sway vsetko v pohode, peace...

ah marja

Franky alias Frank atd atd. sa nauc svoj naval hnevu ovladat a radsej si bacni celo o monitor ako by si sem mal pisat prispevky urazajuceho charakteru .) .
A keby si ty nebol tupy dilinko a cital tu vsetko ako kazes mne .. zistil by si , ze njesom "hlupa pica" ale "hlupy kokotko" . Pardon za nadavky..
Ja ta nechcem urazat ani nic podobneho tak to tiez neber dako prehnane , len sa mi nepaci ked niekto napada druhe osobky .) . A k tym mojim prispevkom, ja osobne nebudem 5 krat pisat to iste na tu istu temu ale reagujem na prispevky co sem davaju ostatni uzivatelia a ak su podla teba hlupe je to tvoj nazor a ten ti neberiem.

lost

00julo - presne ako si povedal :)

predlzuje sa dlzka zivota, ak sa predlzuje ak "mladost" :)

ked ludia dozili tak do 30-40 v priemere, tak jasne ze zacinali v skorsom veku ako dnes, ked sa dozuju 2x viac :)

00julo

mladi muzi si uvedomuju, ze su mladi --> teda maju mnoho casu

ti co neboli tak zmyslanim obdareni --> trtkaju ako zvierata

KONIEC DEBATY!

sway

Franky ja ale niesom tvoj stojan na hrdzave bicykle,tak si ich opieraj niekde inde;-)Keby si videl,ze vas chlapov chcem len uchranit od "upadku" na uroven zien v ohovarani,mozno by si chapal o com pisem.