Je možné zbaviť sa anorexie úplne?

Chcela som sa opýtať, či je možne zbaviť sa anorexie úplne. Mám 18 (164cm, 55kg) a v minulosti som trpela anorexiou 1 rok moja najnizsia vaha bola 39kg, neskor som sa nejak z otho dostala sama, ale teraz sa citim opat mizerne... pocas dna nejem nic, beham 7 km denne(ak nemozem z nejakeho dovodu citims a priserne a tucne) , mam 3 roboty, cvicim tennis, tanec 3x krat do tyzdna popri skole ...a to vsetko len preto aby som nemusela s rodinou veceriat. Citim sa strasne previnilo ked zjem co i len jablko... mam hrozne vycitky a neznesiem pohlad do zrkadla.

Otázka

Je možné zbaviť sa anorexie úplne?

Odpoveď

Dobrý deň, komplexnou liečbou je možné sa zbaviť prejavov M. anorexie. Nikdy však nevieme úplne zabezpečiť, aby sa príznaky poruchy stravovanie v budúcnosti opätovne nevrátili. Z toho čo ste o sebe napísala je dosť pravdepodobné, že naďalej u Vás pretrvávajú príznaky PPP, aj keď stav je iný aký bol, keď ste vážila 39 kg. Pokiaľ sa chcete liečiť objednajte sa u psychiatra v mieste bydliska

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.