Alergia na stehnach ....

Príspevok v téme: Alergia na stehnach ....
jaja

Ahojte Zienky, prosim prosim o radu: zistila som, ze mam alergiu na tie pogumovane pasiky, ktore su na samodrzkach, ktore vlastne drzia pancuchy na nohe. vyhadzuju sa mi take drobne vyrazky, su suche a hlavne strasne svrbia, ani si neviete predstavit ako. kazdy vecer mam na stehnach scervenane pasy a tie vyrazky. Skusala som rozne kremy, ale ked si nakremujem nohy, tak zase mi pancuchy nedrzia a smykaju sa dole. Stretli ste uz s niecim podobnym? nepoznate nahodou nejaky pripravok, ktory by tieto priznaky aspon zmiernil, ked uz nie uplne odstranil? Lekarka mi odporucila jednoducho nenosit taketo pancuchy, lenze ja v praci musim nosit kostymy a pri jarnom/letnom pocasi mi je v normalnych silonkach hrozne teplo ... pls o radu dakujem
:-)

jaja

marcia: tak to mas teda zduplovany problem, nic k zavideniu :-(
uz fakt neviem co mam robit, vyskusala som snad vsetky kremy v lekarni :-) a stale nic ....
ach mame to my ale trapenie, ze ?

Ivka 1

Nemám ale to,čo vám chcem poradiť,by bola nedovolená reklama. A to sa na fóre nesmie. Ak máš záujem o info,po
prípade pomoc,napíš.

marcia

ja ta chapem jaja..proste mne na to nic nezabera,chodila som po koznych,proste niekedy som to mala este horsie ked som si to natierala.Raz je to dobre raz zle,mna to stve napriklad aj teraz,ja mam prosim pekne aj alergiu na gumu co je na spodnych nohavickach,tak si vies predstavit ako sa citim.Ked sami to vyhadze tak sa to snazim utlmit mastickami a natieram to na noc mastnymi kremami aby to nebolo hlavne suche,hm

jaja

marcia: a co pouzivas okrem tej sprchy? ja si totiz silonky nemozem odmysliet, lebo ako som uz pisala je to u mna zial "nevyhnutne" kazdy den :-(

marcia

Ahoj ja mam tiez ten isty problem.A najhorsie je to ked si ich vecer vyzleciem a idem sa zblaznit od svrbenia.Je to priserne.Mne na to nepomaha nic,najlepsie je ked si nohy hned osprchujem.Mne sa tiez vyhadzuju az take koprivky okolo pasa a aj po nohach mam az take cervene ciary a potom odrazu zmiznu.A kremy mi nerobia nato tiez dobre,praveze niekedy je to este horsie,no co uz,silonky si treba asi odmysliet.