statická elektrina

Jefitto

Blbosť... noste bavlnené štrinfle, nešuchajte po zemi nohami, polyetylen a ine veci, napr. svetre keď vyzliekate, tak sa nabijete elektronmi... ja schytam šupu vždy keď vystupim z auta

adyna

ja uz som zufala trva to uz 3mesiace,vlasy mi elektrizuju stale ale hlavne v praci,nepomaha ani antistaticky sprej na vlasy.v praci sa uz bojim cohokolvek dotknut ked dam 3cm ruku nad stolicku tak citim naboj,steklenie,obcas dostanem taku slehu ze vidno aj iskru,meter nad hlavou mam odsavanie co je dost silne mam silne podozrenie ze je to z toho,pretoze predtym ked to nefukalo som nemala taky problem,citala som ze klimatizacia moze tiez sposo bit taky problem.uz dva krat sa mi stalo ze ako som isla zapnut malu stolnu lampicku koplo ma a lampa len preblikla ziarovka odpalena. :-(

evka652

Sranda, tiež mám taký problém, asi týžden ma totálne všetko kope :D a možno je to aj tou suchou pokožkou pretože je to asi týždeň čo som spozorovala, že mám nejaké suché ruky :P

gorky

Ahojte mám presne ten isty problem trva to asi 3 mesiace vsetko zelezne+osoby a stve ma to riadne dokonca aj ked pracujem s mysou na pc preskoci iskra a mys na 5s zamrzne nemaju v obchodoch nejake náramky bo uz mam toho dost...

brejo

ahoj uz vyse mesiaca a pol mam presne tento isty problem .. cohokolvek kovoveho sa dotknem skope ma elektrina .. pre istotu sa kovoveho dotykam co najcastejsie aby tie rany boli co najslabsie no ked na to zabudnem a potom o nejaku hodku dve sa niecoho dotknem tak su to ine supy .. oblecenim to nie je pretoze som satnik nejak zasadne nezmenil a celkovo som vylucil vsetko mozne co ma napadlo formou pokus - omyl .. u teba to prestalo alebo to stale trva ??