SCHUDNIME SPOLU...!

Príspevok v téme: SCHUDNIME SPOLU...!
Fattie

Ahoj...Vianoce a nový rok a obdobie plaesov sa blíži a preto by som chcela scudnut nejake tie kila...Myslim si, ze vo dvojici by nam to slo lepsie a tak sa vas pytam: ktora to skusi spolu so mnou? Nechcem ziadne hladovanie ale pekne krasne pravidelne stravovanie v malych mnozstvach. Kontrolovali a povzbudzovali by sme sa navzajom...piste piste :)

A.

Fattie

Ahojte...prepacte ze sa ozyvam az teraz ale mala som vela povinnosti do skoly. No...predstavujem si to asi tak ze tie co sa chcu ku mne pripojit mohli by sme si vymenit kontakty bud na ICQ alebo Facebook alebo iny portal kde by sme si mohli kazdodenne pisat ako sa nam dari co sme jedli ako sme sa hybali a pobne, pretoze tu na fore sa mi to zda dost neprehladne. Navzajom by sme si radili a povzbudzovali sa k nasmu cielu.
Zuzike: som zo Skalice

tak prosim hlaste sa mi na mail dakujem :) gazova.alica@gmail.com

zuzic

tak drzim palce:) no ja zacnem od janurara lebo predsa vianoce si nenecham ujst:) ked sme vsetci pekne doma chcem si ich uzit lebo uz pomaly surodenci dospievaju, ktovie kolko este budu s nami spolu na vianoce:) no ale ja to urcite dodrzim:)) tak vela stastia

Lenkam

od teraz, lebo inac si clovek stale hovori zajtra zacnem :-) a potom nezacne... ja si obedy kazdy den alebo obden varim do roboty si ich nosim takze dnes vecer sa hned vrhnem na nejaky dietny obed na zajtra. Veceru sa chystam zjest cottage cheese s paradajkou... ked budem velmi hladna dam si dve paradajky :-)

zuzic

ja by som chcela 5 by mi stacilo. aby mi ostali aj nejake prsia:))) dobre tak pojdeme na to?:) no pozitivne myslenie je velmi dolezite. ja som sa vzdy trapila a nikdy som neschudla ked sa netrapim v pohode. inac som si vsmila aj minule vianoce ze som sa uz vykaslala na to ze priberem a papala s radostou ale zase nie vela a nic som nepribrala. a ked som rok predtym zvazovala kazdu omrvinku aby som nepribrala pribrala som:( a odkedy chces zacat?

Lenkam

ranajky ja musim mat slane takze urcite celozrnny rozok s tvarohom napriklad a zeleninu, desiata ovocie, obed jasne nie vysmazane a smotanove tazke omacky a vecera mne sa skor osvedcilo najneskor o piatej jest nejaky zeleninovy salat. a v lete beh mi pomahal dost ale teraz v zime sa behat moc neda... uz aby bolo teplejsie, ja by som tych 5 kil urcite ale 10-15 by bol ideal...

zuzic

no ja zase jem teda sa snazim ale nemesti sa do mna vela:) no snazim sa papat viac pokial sa da:)) ale zevraj je velmi ale velmi dolezite pit...co je mnesi problem u mna ale u teba hadam nie tak musis vela pit:) no ale tiez zevraj nie su brusaky moc na chudnutie:( ja som robievala 150 a zevraj to len spevnuje svaly ale ze sa z toho nechudne:( takze musime vymysliet nieco ine ale teraz v zime...sport nemozem...nieco doma by sa zislo alebo casu je malo:) a kolko chces dat? ja si to predstavujem zatial asi takto: rano cerealie, doobeda ovocie kedze aj vitaminky treba, na obed trosku menej a nie vysmazane a take, na olovrant este neviem:) a na veceru nieco zdrave do siestej...skor taky zdravy styl ale ine ma nenapada:) aky mas napad ty?

Lenkam

ja som tiez mala problem som chodievala 6 x do tyzdna do fitka na 2-3 hodinove aerobiky a nejedla som a vobec sa to nehybalo. teraz ked je zima sa z hybem po menej a obavam sa hlavne vianoc :-) zuzic aky je tvoj plan :-)

Lenkam

Cafte,
pridam sa aj ja. Cvicenie min 2 x do tyzdna, z toho 1 x brusaky doma a zdrava strava, dodrzim ranajky, zdravy obed a malu veceru... dufam ze nam to zide :-) a hlavne pozitivne myslenie....

zuzic

tinka ja to iste:) tiez jem malo a cvicim vela (teda teraz momentalne nie ale normalne dost vela)...velmi malo jem a zevraj tam je chyba ze nechudnem. no viac sa mi jest neda:)) ale urcite to zvladneme:))

tinka_s

Ahojte,
ja by som tiez potrebovala 10 kil schudnut, uz aj kolegyna mi hovori ze som pribrala. Mali sme stretavku po 10 rokoch a na fotkach vyzeram hrozne. Tiez som z tych co stale riesia diety. Ja mam vsak opacny problem, vela cvicim a malo jem a nechudnem, vaha stoji a prepadava ma casto vecerny hlad. Ale od pondelka sa drzim na dietnejsej strave, uz po styroch dnoch sa citim lepsie, tak dufam ze spolu to zvladneme aspon tych par kil...