Plastika semenika

Príspevok v téme: Plastika semenika
S1ckLife

Caute vsetci pred par rokmi som vdaka stupidite slovenskych lekarov prisiel o 1 semenik ( liecili ma na zapal pritom som mal torziu o par dni bol uz semenik odumrety a nedalo sa nic robit)
Nikdy mi to nejak nevadilo jeden semenik staci na to keby som chcel mat deti a myslim ze ked ma ma baba rada tak jej to nevadi lenzre problem je v tom. Chodil som s jendou cca 2 mesiace , nevyslo to (koli mne) a ako pomstu to vyklopila polke mojich spoluziakov teraz sa mi cela trieda z toho smeje a mam z toho aj dost komplexy. Na rok idem na vysoku a rad by som si dal spravit plastiku aby sa taka hanba uz neopakovala.
Ma niekto s tym skusenosti ? Aka je cena atd ?
Ironicke poznamky si prosim odpustte uz tak ich pocuvam v skole dost

majo 88

S1ckLife iba 200 eur to co ti tam daju a ostatne hradi poistovna a nikto to ani nespozna ze jeden nemas aj o tom tam hovorili tak vela stastia

S1ckLife

200e ? V crepinach to bolo ? Hmm pozriem dake archivy... Dik cakal som ze tak 1500 eur miniamlne ma to vyjde predsa len je to "plastika" a to neni lacny spas...
Viete ja viem ze mam zlych spoluziakov a stredna je pre mna skoro peklo chcem ist na vysk ua zacat odznova. Mozno by si to nikdo ani nevsimol ale ak by sa to stalo znova neviem co by som robil... Skuste ma pochopit

majo 88

S1ckLife v crepinach s * som to videl nedavno stoji to 200 eur a chod na tu operaciu nikto sa ti uz nebude smiat samotnu operaciu hradi poistovna

0vecka

tu fesaka asi nezaujma moralne pozadie jeho problemu ale skor to ze o com je taka operacia....
navyse mi nieje celkom jasne ci sa mu nenarusila aj tvorba testosteronu niekde som pocul ze vyrabaju take nahrady ktore maju v sebe testosteron a pomaly ho uvolnuju....

Faerie

Ta baba je sprosta, a aj spoluziaci. Fakt to nie je nieco kvoli comu by sa malo vysmievat... Ako mentalita tvojich spoluziakov musi byt na kvalitne nizkej urovni. Povedala by som: kasli na nich, pojdes na vysku, budu tam ini ludia na inej urovni... Asi to nie je to co si chcel pocut, ale podla mna by ani nebolo velmi rozumne ist na plastiku s niecim tak nachylnym... Este by sa mohlo stat, ze by sa nejako poskodil aj druhy semennik.

lost

Tiez si myslim ze to nieje najdolezitejsia cast ludskeho tela :)

Ak ta tam niekto nahodou kopne bude ta to boliet 2x menej :)

Ludia co sa takemu smeju su proste momentalne zaostali.

luciaaa77777

kasli na plastiku. podla mna na tom nic hrozne nieje a keby som mala priaatela s jednym semenikom vobec by mi to nevadilo. sak ani ja niesom dokonala..