KORALKY

info.

hej, na nit, ci silonove lanko, mali rozne farebne, na takom stojane pod gombikmi. Jedna ta tuba s goralkami stoji okolo 4.5Eur:)

sign

a myslis take co sa daju navliekat na nit,ze da sa z nich nahrdelnik a tak spravit? ja som sa pozerala aj predavacky som sa pytala a hovorila ze asi nemaju.

info.

ked si bola v tom Tescu, tak si mala kuknut aj hrackarstvo, tam mavaju take sady. Inac tam hore v tej galanterke maju urcite tie malinke goraliky, rozne farby, lebo ja som si ich tam bola kupit minuly tyzden.

sign

v Tescu som bola ale nemali teda aspon som nevidela alebo som zle hladala, lebo teraz jak je to prerobene sa tam neviem vyznat ale pozerala som hore v tej galanterke ci co to je pri ihlach a vlanch a nemali to tam, Aupark ma tiez napadol tam to DaVinci len som si nebola ista ci to tam maju aby som sa tam zbytocne netrepala, lebo tym tescom som si bola viac menej ista...ale diky pozrem ten aupark este :)

info.

take malinke v Tescu na Kamennom nam., tam maju rozne farby. Potom v hrackarstvach, myslim ze v kazdom. A mali by mat este aj v Auparku na poschodi v takom obchode na rucnu vyrobu roznych veci, zda sa mi ze je ten obchod vedla detskeho kutika, alebo pri Phana Rei. Alebo v roznych galanteriach.