ZVACSENE KRCNE ULZINY - ANGINA

Príspevok v téme: ZVACSENE KRCNE ULZINY - ANGINA
zberatel36

Dobry den,

minuly piatok vecer som po velkej bolesti v oblasti krku nahmatal zvacsene ulziny(par cm pod usami).vzhladom na velku bolest som v sobotu navstivil pohotovost ,kde mi predpisali antibiotika a nasledne mi bolo povedane ak sa stav nezlepsi tak sa mam ukazat u svojho obvodneho lekara ku ktoremu som nakoniec aj isiel (pondelok),lebo mi bolo este o nieco horsie ako sobotu.navyse som sa vyhadzal nejakymi divnymi vyrazkami na lavej strane krku (len!) na ktore mi lekar nepovedal nic ani po otazke ci to neni alergicka reakcia na liek.do dnesneho dna tie vyrazky resp ekzem nezmizol ani neni vidiet zlepsenie , ale ani sa nemnozi. je to stale rovnake. ulziny sa mi ani trosku nezmensili , trochu soplim a mam zacat brat druhu krabicku ATB.myslite si ze je to normalne aby po 5 dnoch uzivania ATB nebol naznak zlepsenia?skor mam miestami pocit ze mi je horsie.co mam robit?

dakujem.

Nnika

chod ku koznej ona ti snaad nieco predpiise...ja som bola tiez vyhhadzana a ptm som mala uzliny ale enwm ci to spolu suuvysii...a na uzliny si davaj octanovu mast a gaazu..len mi je divne ze ked si mal tie uzliny niekolko cm preco ta nenechali v nemocnici...mna tam hned dali:)