Nutrex Lipo 6

Príspevok v téme: Nutrex Lipo 6
nutrexka :)

Prosím skúsenosti. :) Kto užíval, tak po akom čase bolo vidieť výsledky. Samozrejme popri zdravej strave s občasnými prehreškami :D .. Že či to pomáha zhodiť zo zadku a tak, hocijaké skúsenosti čo sa týkajú tohto výrobku - prosím, nijakého iného, ide mi čisto len o tento, ďakujem :)

169/69

nutrexka :)
Čítam tvoje príspevky a rada by som sa spýtala ako sa ti podarilo zhodiť tých 12 kg.Ja by som tiež potrebovala niečo spáliť v tých zadných partiách.Moja postava má tvar hrušky a pri 65 cm páse moje boky /majú 109cm/vyzerám hrozne.Asi pred 6 týždňami som začala chodiť 3*do týždňa na hodinu aerobiku a zo stravy som vylúčila chlieb a pečivo.Za prvé dva týždne som dala dole 3kg a od vtedy ani gram.Čo robím zle?

angela018

caute ja rozmyslam nad tymito tabletkami ale stale si niesom ista ci nemaju napriklad vedlajsie ucinky ked beriem antikoncepciu neviete mi poradit?

ikuska

ehm, ibaze to stoji u nas v ziline 23,2 a ty to ides predavaj za 30!! pekne ojjeby!!!!!
ale inac je to dobre a da sa z toho uzastne schudnut,...

ikuska

ehm, ibaze to stoji u nas v ziline 23,2 a ty to ides predavaj za 30!! pekne ojjeby!!!!!
ale inac je to dobre a da sa z toho uzastne schudnut,...

cajazuzka

Ahojte predam STACKER 2 XPLC 94 tabliet za 30 euro kupila som si ho , ale nerobi dobre lebo uzivam este ine lieky.Pisat mozete cajazuzka@azet.sk