žehlička rowenta na vlasy...

Príspevok v téme: žehlička rowenta na vlasy...
sasia

Ja mam zehlicku rowentu ,dostala som ju na Vianoceje velmi dobra hoci som ju pouzila len dvakrat,vlasy nesu take znicene ale neviem ako to bude neskor ked budem pouzivat taky mesiac.
Chcem sa opytat ci s nou ma niekto skusenosti a ci nici vlasy,a či sa daju robit aj vlny alebo kucery a ake serum pouzit na vlasy pred zehlenim

DAKUJEM

sasia

Konceky uz mam ponicene aj ja .Chcem si kupit z profesionalnej vlasovej kozmetiky nieco na vlasy,tak uvidim ako to dopadne.ale neviem ci sa daju alebo ne robit z nou vlny,lebo ja som skusala a zrobila som až jednu.... :D

7adka7

Ahoj sasia, ja mam tiez rowentu zehlicku, konceky mam znicene, ale pravidelnym podstrihavaním koncekov budes mat vlasy zdrave ... ja napriklad pouzivam masku na vlasy, termofixacne mlieko a sprej na vlasy po zehleni ...

EmMusHiQ 7

tranceska ... ti si uz podla mena gramblava sak boha aj ja som mavala kucery ked som bola este obycajny clovek bez duse.. ja si ich zehlim ani med nato nepotrebujem .... =| OMG

Dadinka =X

No cawik , caeik ludkovia ja mama total kucerky a zahlim si ich teda dost ze casto =D mam supa recept : do misky si daj vodu, kocku masla, stamprdlik vodky a rozdrteny chleba .... zamiesaj a daj si to na umyte vlasy a potom si to tam zasus fenom .. a ked ich budes mat suche uz si len tu zmes odlupni .. zabespaci ti to lesk a nemastenie vlasou aspon 5 dni.