Rukojemnik verejneho zdravotnictva

Príspevok v téme: Rukojemnik verejneho zdravotnictva
foreskin

Asi som si ublizil pri cviceni,pri pritahoch som si pridal par kil a odvtedy mam problemy,pichanie pri moceni a tak..cez vianoce som mal dost prudke bolesti,ale presli. bol som pre istotu na pohotovosti,tam mi samozrejme nic nezistili,okrem toho,ze sviatky asi prezijem.Nebudem sa vyjadrovat k mladej doktorke na chirurgii a jej vulgarnemu sukromnemu telefonatu pri vysetreni.
Isiel som potom k mojej doktorke, ktora samozrejme netusiac co mi je,poslala ma na urologiu a dokonca aj ortopedovi. Zas vylucovacia metoda.nemam ani 25 a netuzim stravit mladost v cakarni. Ja nepotrebujem vylucit 300 rakovin,500 zapalov.nepotrebujem prejst 200 vysetreniami vajec.Chcem videt cloveka,co si ma vypocuje a bude aspom tusit co mi je.Nepotrebujem chodit po doktoroch a dostat vsetky mozne choroby z cakarne a zo stresu.Ach,ale tu si clovek nevyberie.

uhlie

foreskin,

skus si dat urobit to sono. AK mas nieco s mechurom tak to tam zistia. Lekari si nahanaju ksefty, tak ta budu posielat kade-tade. Ty len pekne prid k lekarke , buchni po stole a ziadaj si sono. Ked doktorka zacne pi.ovat, tak jej povedz, ze nech ti teda preplati uslu mzdu za cakanie v cakarni.

foreskin

Este takto moralisti.Dokazete mi niekto poradit?je mozne ze sa mi stalo nieco s mechurom napr. pri cviceni.mohol som si nieco natiahut?poznate taky pripad? prejde ma to bez tejto zazracnej doktorskej pomoci?prosim?jaaj nic.aj som si myslel.

foreskin

takto,vidim,ze medzi naivnou verejnostou sa nic nedozviem...vsetci len potrebujete moralizovat nad mojim negativnym postojom k zdravotnictvu.vsetko co je ine je zle.sak behaj po doktoroch,oni ti zbytocne urobia 300 procedur,nakoniec mi niekto aj tak predpise doxybene(dufam,ze som to dobre napisal),tento zazracny liek na vsetko,takto sa stane parkrat a zo mna bude uz nadobro cakarnovi saso.dakujem.

foreskin

prepac,ze sa nevyznam v tychto slovnych hrackach,bude to tym,ze som neni sprosta krava v menopauze,co travi u doktora viac casu ako kdekolvek inde a jej oblubenou temou je,kolko si ona vytrpela.
Pletiem to sem,lebo to k tomu patri,jelikoz ked lezim na stole a niekto riesi telefonat,ze ,,co ti j*beee ty k*kokooot,sak dojdi sem kym som tu do p*ceeee,, tak ja ako pacient sa nemusim citit najlepsie.si zebrak osrany chudak posledny ty muc.choj doktorovi ty zebrak. laskavo si ty prstuj rit.ja narozdiel od doktora(poznam ich par,co je to za ludi sa vyjadrovat nebudem) nieco citim,viem co kedy ako.ale asi potrebuju naordinovat par poistovnou preplacanych procedur,sak nech zo mna nieco maju.ked mam pocit,ze tusim,co sa mi kedy stalo a co ma boli,nepotrebujem hned sermovat s vajcami pred nejakym šašom sedivym.mam svoju dostojnost,svoj nazor,opodstatnene neverim zdravotnej starostlivosti(dobre somto povedal?),ktora bohuzial nema dostojnu alternativu.ze sa niekto vie naucit ako sa vola 6000 kosti a posadia ho do ambulancie,neznamena to,ze mi rozumie...takmer nikdy...muc,vies co?si u mna uplny chudacik.takychto zebrakov mam rad.

muc

inac foreskin, "verejne zdravotnictvo" je byvala hygiena. pre tvoje info, asi si mal na mysli zdravotnu starostlivost. si premudrety, a vidis, ani nevies o com tocis....

muc

no vis foreskin, ak nchcs podstupit diagnostikovani vylucovacou mtodou, tak za laskavo zdiagnostikuj sam! lekar prdsa ni je jasnovidec a urcite symptomy mozu byt pri dsiatkach diagnoz. ak tda chces naozaj vediet ktora je ta tvoja, zial, musis prjst vstkymi vysetreniami.
vulgarny telefonat doktorky sem naco pletis? suvisi to s tvojou diagnostikou? sposob verbalnej komunikacie je prejavom charateru a nie odbornosti.