K comu je muzovi zena ?

Príspevok v téme: K comu je muzovi zena ?
Nivea_formen

Myslim si, ze v dnesnej dobe je vela chlapov ktori si dokazu spravim vsetko aj sami. O domacnost sa staraju spotrebice cize nie je ziaden problem s tym oprat si nieco a podobne. Ta sexuchtivost muzov mi pride ako vsugerovana z televizie a z casopisov atd a uplne hlupa. Sex ??? Naco aj tak to po case pride uz nudne a onicom. Chlap ktory zacne so zenou vztah bude v manzelstve iba doplacat na zenu lebo ona zarobi menej. Starat sa o deti ktore aj tak az tak velmi nechce.

Laska ? Tie emocionalne hovadiny mi pridu uplne nechutne. To je pre zeny nie pre chlapov. Ja to nepotrebujem a myslim si, ze vela chlapov to nepotrebuje. Porozumenie ? To aj tak nie je mozne, hociktory chlap lepsie pochopi ineho chlapa ako zena. Ta ho bude iba chciet vyuzivat nic ine. A mohol by som menovat dalej ...

Nedokazem najst ziadnu vyhodu v zenach skor iba same nevyhody.

schelby

Mať tak vaše problémy... celá táto debata je úplne o ničom a k ničomu ani nevedie. Veď chlapi, keď ženy nepotrebujete, tak s nimi nebuďte a je to vyriešené.... A čo sa týka pudov... nie sme zvieratká, človek má aj svoju emocionálnu stránku. A na uspokojovanie všetkých potrieb človeka, musí byť uspokojená aj stránka emocionálna... Pravdou je, že ako žena potrebuje muža, tak muž potrebuje ženu... Neviem si predstaviť byť sama bez muža celý život,lebo si poviem, že ho nepotrebujem. Mám skôr taký dojem milí páni, že ste ešte nestretli ženu, ktorá sa vymyká z toho, čo ste tu ako znalci žien napísali... Nie každá je taká ako to opisujete, tak isto ako nie každý muž je hajzel bez chrbtovej kosti. V prvom rade sme všetci ľudia, bez ohľadu na pohlavie, nie aby sme sa snažili spolu vychádzať a tolerovať navzájom svoje chyby,lebo nikto nie je dokonalý, tak radšej sa vedie "vojna" medzi pohlaviami. Mne to príde choré...Každý nech si hľadá partnera aký mu vyhovuje. To, že niekto natrafí na 100 žien "rovnakých" mu ešte nedáva právo súdiť a zhadzovať ostatné a samozrejme to platí aj naopak. Nič nie je čierno-biele, treba sa na svet pozerať s otvorenými očami.......

Nolo

Slobodna, ja sa nehram, iba som obcas naladovy :-) Inac to, ze si uprimna (asi fakt si) vnimam ako velke plus, fakt sa mi to paci. Aj to je potrebne, akurat keby bolo takych zien prilis vela tak by to tiez bolo asi na skodu veci. Prajem prijemny den.

Slobodna

Nedám, ty si daj, za to čo píšeš :-) Vy muži, predsa chcete to isté, tak sa tu nehraj na niečo čo nie si. Ja sa na to aspoň nehrám. V tom je rozdiel medzi nami.

Slobodna

Nie, stačí mi: "pudoveho nadsamca, ktory ta 5x denne tvrdo pretiahne" :-) Osobne si myslím, že takýto pud má v sebe každý muž a každá žena a pri tom sa v ostatných oblastiach života nesprávajú až tak pudovo.

Nolo

Slobodna to bola uvaha, netvrdim, ze je to spravny pristup. Je zaujimave ake ste niektore zeny casto pokrytecke. Ty tu teraz tvrdis, ze by si chcela najradsej chlapa, ktory sa chova prisne pudovo. Lenze take spravanie by sa samozrejme neprejavilo iba v sexe, ale aj v celkovom pristupe k tebe, sposobe komunikacie, celkoveho vasho vztahu. A to by sa ti uz zrazu nepacilo vsak? Tak co vlastne chces? Chces pudoveho nadsamca, ktory ta 5x denne tvrdo pretiahne, ale zaroven cloveka, s ktorym sa budes vediet rozumne porozpravat, ktory ta bude chapat, ktory ti bude oporou? Zobud sa, chces sucasne dva protichodne svety, ktore sa len malokedy stretnu.

Slobodna

Rozumom potláčať najkrajší pud človeka je podľa mňa už choré :-) Sami seba pripravujete možno o jedinú krásnu vec v živote, ktorá stojí za to. No je to vaša voľba. Sorry, ale niektorí muži sa fakt správajú ako baby.