totalna nesustredenost - HELP

Príspevok v téme: totalna nesustredenost - HELP
natally

cawte. mam mensi problem. ked som vonku s chalanmi a babami tak s nimi haluziim setko je OK....:D ale akonahle pridem do skoly a zacen sa hodina, nedokazem sa sustredit na nic. nieje to o tom ze myslim na nieco ine, nemyslim na nic..jednoducho okno, zrau sa zbadam ze sa nesustredim a som taka ´zaspata´. Este sa aktivne venujem aj dievcenskej hadzanej a ani na treningoch a zapasoch sa nedokazem vobec sustredit. niektore momenty totalne prespim, nezbadam, ze mi niekto prihrava ani ked mi zakrici. Netusim cim to je, nezvykla som takto "spat" . Som ukecana ale v skole na zapasoch a na treningoch "spim". Uz si to vsimli aj treneri ucielia a kamoski a spoluhracky, vraj som staale ticho ze co mi je. ALE MNE NIC NIEJE...aspon myslim.
AKO SA MAM DONUTIT SUSTREDIT SA? pls HELP. inak..mam 16 rokof.:D diki

Kubes

natally tá vec čo si napísala že niekam idem a zabudnem prečo som tam išiel sa stáva aj mne a pár ľudí ešte takých poznám ... s tým sústredením neviem čo spraviť ... mne to robí problém pri učení ... som na výške a tam to bez toho nejde, sem tam si dám energy drink ... je to ťažké, ale dá sa s tým žiť. A hrávam futsal - brankár a tiež sa mi to pár krát stalo že som takto zaspal ... neviem ako ti s tým pomôcť, lebo ani ja som to nikdy úplne nedokázal prekonať

natally

tak 2,3 mesiace.
no trochu lebo napriklad na treningu ked mi niekto prihrava tak ani o tom niekedy neviem a vsade som taka zaspata a dost mi to vadi lebo niekedy uz ani neviem o com je rec a tak.

natally

jj....a este som tam zabudla napisat...ze niekedy sa ma niekto spyta nieco a ja odpoviem totalnu blbost. napriklad: mama sa ma spytala ze kde idem. a ja som povedala ze 7,8,9...alebo nieco rozpravam, v polovici vetysa zaseknem a neviem o com som rozpravala alebo idem niekde a neviem preco som tam chcela ist...?

natally

no haadzanaa ma fakt dost bavi..az priilis ..:D
a kofein.....no newiem preco ale od kofeinu som este viac unavena..doktorka mi povedala ze je to nizkym tlakom abo co.....ae diki.:D

esty

to si myslím, že je normálne.Každý radšej blbne ako ked v škole 7 vyučovacích pre niekoho nudných hodín počúva lebo musí. To je skôr o nude a že ťa to nejak nebaví. A s tými tréningami, daj si otázku či ťa ešte vážne baví hádzaná, alebo či skôr to nerobíš pre iných. Lebo ked už tam "zaspávaš" tak by som skôr povedala,že už ťa to tak nebaví ako zo začiatku.

natally

heH:d tak doma ani neskusam otvorit knihy.:D zie su aj cez prezdniny v skole lebo aj keby som ich otvorila aj tak by som sa neucila. Ale viem sa naucit, staci ked si to pred pisomkou precitam raz - dva krat v skole a mam z toho 1 abo 2...:D takze to nieje iba o sustredenosti asi ale aj o lenivosti::D taq ae ked sa chcem sustredit a neda sa...newim cim to je....:D :D :D