odstranovanie znamienok

lenka22

ja som si dala odstranit znamienko na ramene, cize ma tam daka mala jazvicka vobec netrapi, nestalo ma to nic. Bola som u mojej doktorky, ktora mi napisala vymenny listok, isla som do nemocnice, kde ma objednali, vybral mi to doktor a este mi to aj poistovna preplatila... treba vediet ako na to:)))

ethel

vždy trba mať na mysli,že radšej mať jazvu,ako znamienko,ktoré sa môže poškodiť a vyvolať rakovinu kože.Aj ja mám odstránených už asi 10 a budem v tom každý rok pokračovať.

ethel

pokial máte odporučenie od kožného lekára,je zákrok bezplatný.Nevidím rozdiel vo vyberaní znamienok v štátnom a neštátnom zariadení.

dee

no ja som si tiez chcela dat odstranit znamienka a kozna lekarka ma odporucila do Bratislavy do centra Prosanus. Napisala som tam, ze kolkop sa tam plati a oni odpisali, ze oklo 1000 Sk za znamienko. Zalezi asi na tom, kde ho mas.Tak si pokukaj na nete kozne kliniky, robi sa to aj na plastickych chirurgiach, a posli tam mail a tak zistis kde to kolko stoji

mat

znamienka sa daju odstranit aj elektrickym vypalovanim v lokalnej anesteze, jedno znamienko stoji 100,-sk u kozneho lekara

smejko

na tvari to je drahsie,ceny neviem povedat zalezi od cennika daneho kozneho,od lokality kde zijes,takze najlepsie je sa spytat