Kde si dnes najst chlapa..

Príspevok v téme: Kde si dnes najst chlapa..
Simona2010

Obcas nad tym tak rozmyslam .. Idem na diskoteku , tam sa mi zda ze pokial baba nema vystrih po kolena suknicku nad kolena, peroxid dlhe vlasy , tak dotycny si ju ani nevsimne. Idem s niekym na rande z netu , nakoniec zistim ze ten clovek je celkom iny ako sa zdal .Takze zase nic. Obcas si pripadam ako priesvitna. Ved nie som ani najskaredsia, si aspon myslim teda no . Zas aby ste si nemysleli ze som namyslena koza :D Ale ked idem tak po ulici a vidim ako sa baba vedie s chalanom ktory je sympatak tak si tak po myslim ze do kelu kde ta ponho prisla:) Kde dnes najst inteligentneho rozumneho , sympatickeho chlapa, bez silackych reci. Bez cigarety a piva v ruke bez 5 cm hrubej retaze okolo krku .. Chcem vela?? Preco sa doteraz zaujimali o mna len presne takí akí mne nevyhovovali .. Ci uz povahovo alebo aj vyzorovo. Proste ked mi ten clovek nie je sympaticky tak sa nepremozem . Kazdy mame nejake kriteria .. Co ocakavame , alebo ako by mal cca vyzerat:) Akoze ja nedramatizujem mam len tesne pred 19 tkou ale.. Co si o to myslite?? :)

ojka

simona2010, nesiľ to, účelne nevyhladavaj (: ani nevieš, kde a stretneš ho, v škole, v obchode,možno sa do tvojho okolia niekto nový nastahuje((-: Ja viem, že takí muži su vzácni a dovolím si povedať, že ich je len pár "kusov". Ale nie je recept na niečo také, ako si ho najst (: Len nepolavuj zo svojich "kriterii" a určite sa raz objaví.

Apač Aldo

no v prvom rade mi ukáž foto a posúdim či si kočka...

no, kde si ho nájsť- na diskotéke, na nete predsa!

a ja tiež nenosím reťaze okolo krku...a som aj pekný a aj múdry som....