1.1.2010 KTO IDE SO MNOU SCHUDNUT? ;)

mrkvicka123

ano fenix tak ma pucuj :D ako sa chudne ja viem ze sa neda shcudnut len z 1 partie nemam 12 aby som si to myslela...ale ked chodis pravidelne cvicit a upravis si stravu tak schudnes z celeho tela a upravis si VSETKY partie teda aj tie co nemas rada...a vyzeras ok a citis sa fit. nemyslim posilovanie...ja myslim kondicny trening napr aerobic tak sa chudne viem to som byvala profes. tanecnicka a ked som mala pravidelny pohyb tak som bola stihla a vsetko bolo ok no uz netancujem tak to tak aj vyzera...preto sa chcem vratit k cviceniu, nie posilovaniu to je znacny rozdiel

sade8

lili8
ja este nemam ziadny iba uvazujem - chcem taky do stran len neviem sa rozhodnut - ci ho kupit normalne v obchdoe alebo cez internet - lebo ak sa zacne kazit - a ty mas aku znacku?

fenix1

to je sice pekne,ale keby si citala co sa tu dookola pise,tak by si velmi lahko dosla na to,ze sa neda schudnut iba z urcitej partie,ze posilovanim si mozes iba minimalne zmenit postavu,nakolko ta je geneticky dana a pod

mrkvicka123

a to iste pre vas co sa stazujete plati aj ohladne ostatnych bab ktore majuu 50-60 kil...lebo kazda zenksa je s postavou nespokojna a ked sa povie chudnut tak to neznamena brutalne chudnutie ako mate na mysli vy...ale len si chcu upravit dake partie aby boli spokojne

mrkvicka123

pozrite baby ak sa vam nepaci tak ste sa tu nemali pridavat. ked uz chces mi daco hovorit tak si precitaj co som napisala ze nechcem schudnut ale upravit iste partie a to sa upravi cvicenim a vhodnou stravou ze ja niesom tucna ale mam partie ktore by mohli byt mensie ....hej mozno som zvolila zle slovo schudnut...ja niesom tucna co som tiez napisala v prispevku...cize najprv precitaj cele a potom pis ze ci nevies ci sa mas smiat ci plakat ked nejaka baba napise ze ma 50 kil a chce schudnut lebo ja sa smejem na tom ze ked si niekto neprecita cele prispevky a potom daco komentuje ..tot vse...

[zruseny2]

..tiez mi to od takych ludi pride akysi vysmech.. kedze tu sa snazia namotivovat hlavne ti ludia, ktori SKUTOCNE potrebuju schudnut.. a ked ti tuto hlasku povie 50kilova slecna, tak nevies ci sa mas smiat ci plakat ;)

..take by som odporucila do skupiny PPP