Recept na krásne nechty

Príspevok v téme: Recept na krásne nechty
mnamka257

Zistila som , ze sa na tejto stranke vyskytuje dost vela tem, zameranych na problemy s nechtami-lamanie, stiepenie, atd. ja som nasla spolahlive riesenie, vdaka ktoremu mam aj ja teraz velmi pekne nechty, ktore sa mi predtym lamali a stiepili.tym riesenim je zinok-je to vitaminovy doplnok, berie sa jedna tableta po jedla a vysledok je uzasny...okrem toho je dobry na padajuce vlasy, nechty a plet.plus-nie je drahy-balenie stoji okolo eura.gelove a akrilove nechty sa mozu schovat...

mnamka257

suzinka, co sa tyka mlieka, je mozno dobre na nechty, ale vobec neprospieva aknoznej a mastnej pleti a mas stastie ze mas take nechty, ale niekto take stastie bohuzial nema.ivka a nechty si nahodou nehryzes?ak ano tak s tym hned prestan a lakuj si ich spevnujucim lakom plus ten zinok.a helus-nemas za co

Ivka23

Ja užívam žinok, už asik 3 mesiace. ale moje nechty su v rovnakom žalostnom stave ako predtým, odlupujú sa mi vrstvy nechtu a neviem prečo, toto trvá už skoro dva roky. Neviete mi na to niečo poradiť?

suzinka351

no ja mam dlhe a zdrave nechty aj bez vitaminovich doplnkov .........staci denne pohar mlieka pretose obsahuje vapnik a este jedavat hodne orechy a mandle a vlocky a take to je proti lamavosti tak to vyskusakte mne to pomaha=D

mirkaa

ja odporucam japonsku manikuru, nikdy som nedopestovala take nechty ako mam teraz :) a to som tam bola len 2x... nechty su relativne tenke ale pruzne, vobec sa mi nelamu.. aspon zatial.. asi pol roka :)

Helus

ahoj zajtra si idem kupit Zinok,potrebujem ho jak sol,strasne sa mi lamu nehty,ani zpevnovace mi nepomahaju,diky za dobry tip.