Panna a vaginalne tablety

elena6

datelinka: no pochopila som co si chcela povedat :) no neviem, nebola som v lekarni ja, ale mama, ale lekarnicka sa jej spytala ci som panna a ked mama povedala ze hej, tak povedala ze mi da mydlo... pokial viem take tabletky su aj bez predpisu, takze s tym by problem nemal byt.

datelinka

elena, to nie je ten dôvod pre tôžú však spravidla na predpis, neviem ako je to konkrétne s canestenom. panenská blana však určite neprekáža liečbe vaginálnymi čapíkmi alebo tabletami :-)

elena6

jajkafr: dakujem za odpoved :)

datelinka: dnes v lekarni mi na to dali mydlo na intimnu hygienu preto, lebo som panna

datelinka

od koho si to počula? a dôvod, prečo by nemala virgo intacta užívať vaginálne tablety ti vysvetlili? pretože mne nie je vôbec známy.

jajkafr

elena6
keď môžu panny používať tampóny tak môžu používať aj vaginálne tablety panenská blana neuzatvára celý vchod do pošvy inak by tade nemohla vytekať menštruačná tekutina takže aj keď používaš tampón či vaginálne tablety blana sa neporuší pretože je v nej otvor...
a čo sa týka skúsenosti mne predpísala gynekologička vaginálne tablety a som ešte panna