virtuálne priateľstvá môjho muža so ženami

Príspevok v téme: virtuálne priateľstvá môjho muža so ženami
perlorodka

Dobrý večer. Chcem poprosiť každého o názor na môj problém, ak sa to vôbec dá nazvať problémom. Manžel si chatuje s neznámymi ženami na pokeci, vedú debaty o všetkom aj o intímnostiach. Vysvetlil mi to takým spôsobom, že on sa ani s jednou nemieni nikdy stretnúť a ani nič ďalej rozvíjať, len sú to virtuálne priateľky a na otázku, prečo s nimi vedie aj intímne debaty, odpovedal, že je to normálne a len si tak preveruje ako to funguje v iných rodinách, vraj sa nemám čoho obávať, že ma miluje a s niktorou z nich by si nič nezačal. Ale prečo potrebuje takto komunikovať s inými ženami, keď má mňa. Sme k sebe úprimný, povieme si všetko. Vraj s nimi si len mapuje situáciu a získava informácie, ktoré by sa inak nedozvedel v bežnom živote. Zistila som však, že niektorým píše aj také vety ako : mám ťa rád a pod. Čo si o tom myslíte? Môžem mu dôverovať? Tiež mi sľúbil, že ak si to prajem kľudne túto komunikáciu zruší, lebo ma nechce trápiť, ale ja sa zase nechcem cítiť ako hlúpa hysterka.

perlorodka

datelinka, jasné, máš pravdu, tiež ma to napadlo, že nieje normálne keď tieto problémy rozoberá so ženami a nie mužmi, asi si podvedome ozaj niečo pripravuje a zahráva sa s myšlienkou, že si svoj nedostatok bude kompenzovať inde....uf, je to zložité....ako ho poznám, asi by ma nepodviedol, cítim že ma ľúbi, ale láka ho zrejme niečo viac, čo mu ja nemôžem dať

perlorodka

sybi25, máš skúsenosti s takými ľuďmi ktorí vedia ovládať a zavádzať cez net, cez písmenká? prečo to robia?

datelinka

perlorodka, prečítala si si tému www.zdravie.sk ?
je to pohľad z druhej strany. ten muž si nechce začínať s inými ženami, chce len opraviť to slabé miesto vo vzťahu a tým je práve sexuálna oblasť. podobne ako v tom vašom vzťahu. teba miluje, chce s tebou žiť, ale niečo mu chýba. snáď to neznie veľmi cynicky, ale podľa môjho názoru si pripravuje pôdu na prípadný intímny vzťah. ty sama vnímaš svoj nedostatok v sexuálnej oblasti, ako veľmi to musí trápiť tvojho manžela?
a ešte jedna vec, samozrejme nie je nič zvláštne, že si robí muž prieskum, aké praktiky využívajú iné páry pri sexe, zvláštne je, že to analyzuje so ženami. normálne sa totiž o tom bavia muži medzi sebou pri posedení, pri pive a podobne.

sybi25

je to nebezpecna hra, moze zajst az moc daleko je majster prevlekov, nalad, postojov a dokonale ovlada
mozno sa mu malo venujes, mozno ma vela casu ,mozno Ta uz ............
no neviem aj ja by som si pisala
klin sa klinom vybija , mozno bude ziarlit a mozno nie ......

perlorodka

uhlie, ja ho nechcem obmedzovať a ani sledovať, nerobím to, len som chcela vedieť váš názor, čo si o tom myslíte, ďakujem za čokoľvek

uhlie

No, ked ho sledujes, co pise a robi na internete, tak podla mna mu nedoverujes a ziarlis uz teraz. Tak nechapem tvoju otazku, ci mas ziarlit. To co povazujes ty za neveru zalezi len od teba. Niektore povazuju za neveru uz to, ked sa chlap pozrie na nejaku inu zenu. Ja osobne by som ale s takou, co by ma stale sledovala a snazila sa ma obmedzovat nedokazal zit a poslal by som ju kade lahsie.

perlorodka

Ja na pokec nechodím, neláka ma baviť sa s niekym koho nevidím a nepoznám, čiže takto to neporiešim. Ten archív RP mi raz ukázal, aby som bola spokojná a čo sa mi nepozdávalo, to mi dosť rozumne vysvetlil. Mňa by hlavne zaujímalo, prečo ho tak láka komunikovať s inými ženami. Pýtala som sa ho, či mu vo vzťahu niečo chýba, no je pravda, že po intímnej oblasti to nemáme slávne hlavne kvôli mne, ale utvrdil ma že vraj s tým to nemá nič spoločné a nikdy nikoho nebude ľúbiť viac ako mňa. Snažím sa mu veriť, ale...

meggy10

ten pokec je hotova skaza ludstva tam sa najde vsetko, normalne by somu dala archiv rp alebo aj ty si pis s muzmi ze ako zareaguje.

perlorodka

ja viem meggy10, ale to nieje jednoduché len tak pre nič robiť žiarlivostné scény, milujem svojho muža, je to úžasný človek a na také prasačiny nieje aby si to robil cez RP, to viem určite, len rád debatuje na rôzne témy a asi sa mu to trošku vymklo z rúk, alebo v čom je problém, len vo mne?