HAK a blbe nalady

Príspevok v téme: HAK a blbe nalady
kika123

Nemate niekto skusenosti s HAK Cilest? Ako vplyva na psychiku? Beriem ho rok, myslim, že mam horšiu naladu ako predtym nez som ho zacala brat. Lenže neviem či je to tym Cilestom alebo tym, že sa mi v obdobi ked som ho zacala uzivat zmenil život. Odisla som z domu na VŠ do zahraničia. Mam viac starosti , zodpovednosti, obcas sa citim sama... Nemozem skusat rozne HAK, bolo by to komplikovane kedze gynekologa mam doma. Zaujima ma ci vacsina tych co beru Cilest alebo ho brali pocitovali nejake zmeny nalad. Dakujem

brunuska

HAK je hormonalna antikoncepcia a predpise ti ju tvoj gynekolog-kde sa to da kupit??? v lekarni no nie bez predpisu

micka

ja beriem cilest 3 mesiace a zatial som s nou spokojna ..ja som ju zacala brat hlavne koly tomu ze mi kamaradka povedala ze sa s nej zvecsia prsia ale zatial nic sa mi nemeni :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

123456

presne to iste co sunny.... + dalsie neziaduce ucinky, pre ktore to uz nikdy nechcem brat, jedine zeby mi to malo zivot zaxranit :)... a viem na 100% ze u mna tie nalady boli sposobene tabletkami... inac navstiv poradnu na lady.sk a tam ti kopec zenusiek povie svoje skusenosti....

sunnysweetie33

antikoncepcia zhorsuje naladu..teda,meni ju..aj preto som ju vysadila..bola som stale placliva,ani zit sa mi nechcelo..

ethel

užívala som cilest 8 rokov.Neviem posúdiť či som bola nervóznejšia,ale nechuť na sex sa postupne s migrénou začali prejavovať-tak som ho vysadila.