Zmena antikoncepcie

Príspevok v téme: Zmena antikoncepcie
karolinaa8

Ahojte. Uz rok beriem antikoncepciu Chloe. Som s nou uplne spokojna, ale citala som, že sa nemá brať viac ako jeden a pol roka, že obsahuje najviac hormónov. JE to pravda? Doktorka ma na to neupozornila. Velmi výrazne sa mi zlepšila pleť, tak sa bojim, že ako zmenim Hak tak sa mi pleť zhorší a budem mať aj iné vedlajsie učinky, ktoré pri Chloe nemám. S akou Hak mate najlepšie skusenosti, čo sa týka akne? Viem, že je to individuálne.

levicaaaaa

karolina - áno je to tak, nemala by sa brať viac ako rok - maximálne dva roky.

Ono tá vysokohormonálnosť ani tak nesúvisí s modernosťou v tomto prípade, ale skôr s tým, že taká vysoká dávka hormónov zaberá výborne na pleť. Po roku - dvoch by si mala Chloe vymeniť za Jeanine (aj Jeanine rovnako dobre pôsobí na pleť no obsahuje o niečo menej hormónov)...

aluska

ja tiez vim o tom ze by sa nemala brat viac ako tie 2 roky zhruba..pretoze je vysokohormonalna...a oproti tym modernym ma az prilis vela hormonov...

Tulipa

Ja som bola tento tyzden na vysetreni, tiez som sa pytala ze ci nemam prestat uzivanim... Doktorka mi povedala ze 10 rokov mozem uzivat ked nemam s tym ziadne problemy.