odpustili ste niekedy neveru?

Tajo1

nehľadaj RUSH zbytočne chyby z minulosti, ak ti môžem poradiť, plytváš s energiou, ktorú môžeš investovať do budúcnosti. V tejto dobe si ľudia nevedia vážiť jeden druhého, furt niečo hľadajú, špekulujú a problémy vedia riešiť iba rozchodom, pretože spolu veľakrát nekomunikujú.... a ďakujem, si milá,podobne....aj z mojej strany, a nezabúdaj, niekto v dialke na teba čaká...

RUSH

som podobnej nátury,takisto som bola oklamaná a dnes neviem čo s tým,a hladám chybu sama v sebe,či náhodou,ale zrejme na tom má zásluhu aj táto doba,závidím svojim rodičom,kolké problémy si prešli a nič takéto sa im neprihodilo,dnes ludia nevedia čo vlastne chcú a aj to čo sa im núka ich neuspokojí naplno..no dalo by sa o tom písat velmi vela....držím ti palce,či paste?

Tajo1

máš pravdu RUSH,

ale ja za to nemôžem, že som tak vychovaný, ja keď milujem, tak naplno, so všetkým, čo k tomu patrí, romantika, kvety, vzájomná úcta, porozumenie a preto potom tak trpím, keď sa sklamem, tak potom nemám chuť si znova nejaký vzťah začínať, možno som sa nenarodil do správnej doby, ja už neviem, keď lúbim tak ľúbim, ale musí to byť skutočne vzájomné, lebo ak nie, tak je lepšie ísť s kratšej cesty domov, ako sa vraví.

RUSH

Tajo mám taký pocit,že v momente ked daruješ druhému svoje srdce a to ostatné čo píšeš v predchádzajúcich príspevkoch,dotyčný to časom zneužije,tak ako tvoja ex...,je to velká škoda,a nesúhlasím s názorom určitých ludí,že vždy si vo vztahu nechávat určité rezervy a odstup,ked má človek rád tak na plno,a nie s brzdami,bud do toho dáš všetko,alebo nič,a tam už radšej nezotrvávat vo vztahu a niekoho zavádzat....

evkaaaa

no dohodli sme sa na tomto ze sa snou stretneme ... a opytame sa jej spolocne a spolocne jej vysvetlime nech sa nemiesa do vztahu.....
dalsia vec sme sa dohodli na podrobnom vypise sms a hovorov ... takze ak by ma klamal uz by sa mi asi priznal a nestrapnoval sa..ci?
asi je to prehnane ale len to moze byt jediny dokaz.. a ked je ochotny to pre mna spravit tak si myslim a dufam ze mi povedal pravdu vo vsetkom a teraz by ma zbytocne klamal.. no to s auvidi estelen potom.tak zatial to nechavam tak..
porozpravam sa snim neskor aj s nou.. uvidim vypis . snad to dobre dopadne..

smutka

Evkaaaa,
daj tomu cas. Ak sa s nim teraz nedokazes rozist, ale ani nevies ako fungovat dalej, tak to hod za hlavu a jednoducho pokracuj v tom vztahu... ale obozretne :) A jasne, porozpravaj sa s nim, nechaj ho nech sa vykeca, povie co a ako... ale ber to tak 50/50. Nechaj tomu cas, aby veci dozreli a ukazala sa pravda. Mozno to potrva tyzden, mozno aj rok ako u niektorych, ktori pisali vyssie... ale sama uvidis, kedy cas dozreje a ty budes vediet, ci je alebo nieje to ten pravy pre teba. Teraz sa nevies rohodnut, tak sa nerozhoduj... a spi pokojne... on ma maler... on nech sa trapi... a mozno pride niekto iny :))) Nechaj to na zivot!