----Neviem ako ďaľej----

Príspevok v téme: ----Neviem ako ďaľej----
INtrovert

Takže začnem asi tým, že mám 18 rokov a som INTROVERT. Z toho vyplýva, že mám problém s komunikáciou. Nemám žiadnych kamarátov nedajbože ešte kamarátky. Stále som doma lebo neviem do čoho by som rýpol. A začína mi z toho šibať. Naozaj je pre mňa ťažké nájsť si niekoho s kým by som sa porozprával. Keby som bol veriaci tak zájdem do kostola ale takto...
Skúšal som aj rôzne krúžky a záujmy ale to nepomohlo. Skúšal som kresliť, hrať na piano, skúšal som aj bojové športy (aikido). No nejako sa mi nedarilo tak som toho nechal. V mojom veku je to ťažké byť sám to uznáte aj sami. Inak som celkom slušný chalan až na moje občasné až časté zlé nálady.
Ďakujem

samotka

Ja som radsej ziadne kruzky ani neskusala, lebo som vedela, ze by to dopadlo jak u teba. Lenivost ma premaha na kazdom kroku a nerozhodnost s nou kraca ruka v ruke. Kebyze nechodim do prace a nestretavam sa s priatelom, tak som uplny asocial a castokrat si tak aj pripadam.

bleee

Neviem, aku konkretnu radu chces pocut. Podla toho, co pises, vyzera, ze rozumies svojmu problemu. Rovnako vies, ze nech by prislo tych rád kolkokolvek, budu ti nanic. Vzdy to bude len na tebe. Len ty sa raz budes musiet ozvat a zacat komunikovat, ci to bude lahke alebo tazke. Nikto iny to za teba neurobi. Skor ako rozmyslat nad pricinami a ospravedlneniami svojho problemu, si zacni pripravovat otazky, ktore si schopny inemu polozit. A zacni pekne od sestry. A od rodicov. A od babky a dedka. Na trening lepsich ludi nenajdes.

INtrovert

Surodenca mám (mladšiu sestru) ale tej sa zverovať nehodlám a z rodičmi by som povedal, že dobrý ale oni ma celkom nechápu lebo je to iný ročník ako ja a nevedia sa v cítiť do mojej situácie. Už som to skúšal...

zu17

a z coho plynu tie zle nalady? Z nedostatku komunikacie a pochopenia? A mas nejakych surodencov? Aky mas vztah s rodicmi?