kto chce zacat 90dnovu dietu od 11.01.2010 so mnou?

eventualita

čawte baby... dlho som tu nebola a to sa aj odrazilo lebo som tu našu dietu zanedbala ale fak veľmi ... ako jedla som to čo sme mali ale popri tom som chodila aj do iného a tiež na sladke... a vodu asi dva poháre na deň ...
začínala som 90 kg... a teraz mam 77 teoreticky som spokojna... no hrozne sa bojim že sa mi to vráti... tak dufam, že nie....

janula10

M.P.

nestracaj nadej!!!!!
vsak ja som pocas druheho mesiaca schudla 8kg!!!tak preco by si ty nemohla este pohnut s vahou!!!len si nehovor ze sa nepohne, lebo psychika je silna, dost dokaze ovplyvnit!!musis pozitivne mysliet a hovorit si ze ty to este schudnes a uvidis ze ano!!!
a ako sa drzia baby na vasom fore??

M.P.

janula, ja som začínala na váhe 86 kg pri výške 175 cm, takže niečo podobné ako ty. momentálne mám 38.deň a zatiaľ dole presne 7kg, teda mám 79kg. ale mne váha v podstate stojí na tom istom už nejaké tri týždne, teda ešte pred vodovým dňom som bola dosť dlho na tom istom a nie a nie pohnúť sa, nech robím čo chcem. ale tak ja mám aj problémy so štítnou žľazou, tak možno je to aj tým.

to je úplne super výsledok, 18kg dole za necelé tri mesiace! vau! smekáááám! aj ja by som sa chcela dostať aspoň pod tých 70 kg do konca diéty, no pomaly strácam nádej. to je super, keď niekto ako ty napíše a dá ostatným nádej, že nie je zbytočné to čo robíme a že sa to hádam pohne.

určite daj vedieť, čo sa deje s váhou počas tých ďalších 90tich dní, či si predsa len ešte schudla, poprípade nedajbože pribrala. a držím palčeky, aby si sa dostala na tú svoju vysnívanú váhu :)

pekný deň všetkým.

aneti7

janula10 ja som začínala na váhe 72 kg a 163 cm...teraz mám 63,5...chcela som sa dostať aspoň na 57 ale neviem či ešte toľko do konca diéty pôjde dole :(...a tiež by som potom ešte postupne chcela ísť dole na 53-55kg...uvidím ako sa budem cítiť.

janula10

ahojte babule...

no prvy mesiac to islo aj mne rychlo dole...ten druhy mate pravdu sa to trocha spomalilo tak priemerne som chudla 0,5kg dole tyzdenne...zastavilo sa to tiez na 2 tyzdne, potom sa pohlo..no a teraz to ide pomaly, a zda sa mi ze vaha dost kolise, kilo hore dole...ale nejdem sa uz radsej vazit, vydrzim tie 2 tyzdne este, este mam pred sebou poslednu vodu a potom sa odvazim..
ja chudnem z vyssej vahy, lebo ako tak sledujem vacsina z vas chudne ani nie z velkej vahy...ja mam 168cm a zacinala som chudnut s 85 kg....no prasnica riadna ja viem:(....no a zatial som dale dole 18kg ..cize momentalne mam 67kg...
vaha na ktoru by som sa chcela dostat je 60 kg...ale myslim ze do tych 2 tyzdnov sa mi to nepodari:(..ale nevadi nevesam hlavu, este by som teda do konca diety mohla dat dole 2g a bola by som s vysledkom diety spokojna...potom tie dalsie zvysne sa mi hadam podari zase postupne zhodit...
baby tak sa drzte!!!!neporusujte dietu, teste sa zo svojich uspechov....
drzim vam palce!!
nebudte smutne ze vaha stoji lebo ona sa pohne a budete prekvapene ako rapidne po tych 2 ci 3 tyzdnoch statia:)..mozno o 2-3kg...verte, mam to odskusane...
ale pochvalte sa aj ostatne ako sa drzite!!!!

aneti7

janula10 no tento druhý mesiac to je slabota...zatiaľ len 1,5 kg dole:(...ale dúfam, že budúci mesiac sa to pohne...a ty si zatiaľ koľko schudla? Aký je ten tretí mesiac? Ide to pomalšie, alebo naopak rýchlejšie ako ten druhý?...teda neviem či aj ty si mala ten druhý taký spomalený, ale z nášho fóra sa to viacerým po vodnom dni aj na 2 týždne zastavilo...

bzzz

ok dakujeme, a potom kludne daj vediet, no ja som zatial schudla za prvy mesiac 7kg, a od vodneho cca 2kg,ale neviem presne lebo som sa uz dost dlho nevazila, a chcela by som este dat dole cca 16kg..

2.2. som mala 90kg vyska 176-177cm, a chcela by som sa dostat na svoju povodnu hmotnost 65kg

janula10

aneti7:

no tak dako to je...ale este si to musim poriadne nastudovat...
vsak ja s tym zacnem o 2 tyzdne tak dam infosky:))
a ako sa inak dari v chudnuti??

aneti7

janula10 aj ja som z fóra 90 dňovka od 2.2. a chcem sa spýtať na tých ďalších 90 dní. Ja mám tú knižku tiež doma, ale celkom tomu nechápem...Ja vlastne môžem jesť napr na obed škroby a na večeru bielkoviny? Či ako to vlastne je?

janula10

BZZZ:

podla knihy dalsich 90 dni, by sa nemalo pokracovat v diete, vyslovene to ta kniha zakazuje..ak chces opat pokracovat v tych 90tich dnoch tak az po tych dalsich 90tich dnoch mozes odznova tu dietu drzat......lebo telo sa potrebuje trosku spamataT, predsa sa nebudes takto stravovat cely zivot...to uz nemusis dodrziavat presne poradie ze bielkoviny,skroby, uhloohydraty,ovocie..ale mozes zvolit poradie ake chces....a obcas mozes aj dake prehresky, a napr. ked robis cosi s bielkoviny mozes dat aj kukuricu co je medzi skrobmi...su tam take drobne ustupky...