ako sa učiť

skuska

malinovaa...gratulujem k C-ečku...
no zas som tu, skoncila som na klzisku s tym ze si musim prevetrat hlavu a tuším mi to z nej všetko vyfučalo, ja nič neviem...:/ o 32 hod a 15 min mám skúšku... a tuším sa musím všetko učiť odznova:( ..pomóóóóc panika stres

lost

Vy este mate nadej, lebo chcete sa ucit, alebo robite pre to nieco.. len tak dalej.

Ucte sa :D lebo dopadnete ako ja... uz kaslem na skusky :D ked prejdem tak prejdem, ken nie tak mam v pazi :D

skuska

no hovorte mi o tom pc... akurat mam polozeny notebook na tej hrrrstke materialov z ktorych by som sa mala učiť:-) vykopte ma odtialto....:)

datelinka

tak skuska, motivuj sa niečím, prestávkami, filmom, prechádzkou a pod. keď sa ti podarí splniť plán. rozpočítaj si učivo na dni, napríklad každý deň 30 strán, a ešte aj to si daj na drobné, teda 10 dopoludnia, 10 popoludní a 10 večer. ak máš nejaké odvodzovačky, alebo ťažko zapamätateľné veci, uč sa s ceruzou v ruke a píš si v odrážkach, alebo si teda sama odvodzuj. uvidíš ako ti to pôjde. sústredenie je najdôležitejšie. všetko daj nabok, telefón, počítač, rodinu :-)) a uč sa.

skuska

ďakujem vám ludkovia...katrenka, a čo ty, už sa učíš na skúšky,ja mam skúšku z VET-ka v utorok ráno, stale sa hrabem v tych papieroch, citam, opakujem a mám pocit, že sa mi to cele mýli:( od včera sa už ani vobec neviem sustrediť:(