Bolest hrdla

Príspevok v téme: Bolest hrdla
usmev:)

dobry vecer vsetkym.. ach, taka som nahnevana!:-( ti ludia su tak strasne nezodpovedni, ze az.. a potom na to doplatia ti nevinni..
moja najlepsia kamrataka sa uz asi tyzden stazovala na bolest hrdla.. najskor len tak slabsie, posledne dni to vsak mala velmi neznesitelne.. hovorila som jej, aby sla k lekarke, ze to kludne moze byt aj angina, no ona prosim pekne chodila i nadalej do skoly a navstevu lekara odkladala a odkladala.. az vcera vecer jej prislo hrozne zle, tak hned rano sla k lekarke a diagnoza - silne hnisava angina..
strasne sa bojim, ze to teraz chytam aj ja:-( tento mesiac mam tolko planov, pravdepodobne aj jeden vylet do zahranicia, na ktory som sa dlho tesila, navyse je mi v najblizsich dnoch potrebne chodit do skoly, nerada by som v tych nasledujucich dnoch chybala.. ja viem, ze clovek si nevybera kedy ochorie, ale preco nesla hned k tej lekarke a cakala kym to prepukne az do takehoto stadia a zaroven tym vystavovala vsetkych ludi na okoli nebezpecenstvu? ja ked som chora, tak uz len z toho dovodu, ze nechcem nakazit tych druhych som doma, ale zaroven aj pre seba, aby sa moje telo liecilo a nie aby som ho este viac namahala..
viem, ze tato otazka je uz asi zbytocna, ALE.. mozem este nieco urobit, aby som sa tomu vyhla? aj ked mozno uz su tie bacily v tele, nemozem ich este akymsi zazrakom zlikvidovat? veceru planujem kopu zeleniny a ovocia plus uzivam omegu, ale to s tymto asi velmi nesuvisi.. inak som na urcity cas vysadila tabletkove vitaminy, takze teraz som len na "prirodnej" strave a bojim sa, ze moje telo nebude imunne.. ach, uplne mam z toho pokazeny cely vecer:-( dakujem za rady..