sucha plet a akne - co s tym?

Príspevok v téme: sucha plet a akne - co s tym?
annie:)

ahojte, mam taky problem uz niekolko rokov sa liecim na akne, postupne sa to trochu zlepsuje ale stale sa mi tvoria zapalene vyrazky, ani nie tie velke hnisave tych je menej ale skor velmi vela takych mensich ale su zapalene a mam toho celu tvar. no vzdy v zime mam zaroven velmi suchu plet, niekedy aj v lete ale v zime je to najhorsie.a vsetky tie kremiky a vodicky proti akne este viac vysusuju plet tak neviem co mam robit. uz som ich aj prestala pouzivat a skusila som mesiac nedavat si vobec nic na tvar ale akne sa mi zase dost zhorsilo a suchu plet mam stale:( niekedy sa mi robia az take supinky.neviete poradit nejaky krem alebo nieco co by bolo vhodne na suchu plet ale aj na akne?dakujem:)

Jana hylova

ja som mala dlho problemy s akne,dozvedela som sa o medicinskom osetreni a to ma zbavilo problemov s pletou,pouzivam teraz defend a oxy 100 krem,chodim na osetrenia uz len kazdy mesiac skuste kozmetika inge pracuje s Natinuel kozmetikou,ja som viac nez spokojna

Silva S

Poradila by som vam krem modra hlina od sibircanka. Krem treba aplikovat malymi mnozstvami pretoze je velmi silny, tvar sa hydratuje a zaroven cisty od vyrazok a inych koznych necistot. Taktiez jevdobre ho nsnasat s niekolkymi kvapkami vody, aby sa dobre vstrebal

bee_1

skus avene gel ten je na akne dobry vysusi to a potom to zmizne a ak neppmoze tak ku koznej treba ist nech ti nieco predpise :) takze skus cez -odkaz odstránený-
tam je avene za dobru cenu asi najlepsiu

alexcampska

pekny den ! na sucha plet+ akne kombinaciu je vyborne mydlo eben s aktivnym uhlim a eco kozim mliekom (pouzivat ako masku na tvar namydlit si tvar a nechat posobit 15-20 minut) vodicka jade a krem elegance.. najdete to na stranke -odkaz odstránený- v baliku anti akne.. ja som od 13 bojovala s akne vyskusala som vselico aj od koznej ale tie vodicky mi az tak nehorazne vysusali plet ze sa mi supala aj tak som mala dost suchu plet a tym ze sa mi plet este viac vysusala sa mi spravilo este viac pupakov a potom som si povedala ze dost a minuly rok som vyskusala tento balik mydlo mi plet nevysusa iba naozaj trochu ale stale ju hydratujem s kremom elegance z toho balicka krem je lahucky rychlo sa vstrebe a vyborne hydratuje pokozku, rano predtym nez sa namalujem pouzivam vodicku jade a vecer po odmalovani ale vyskusala som aj aloe vera gel aj vodicku z pomarancovych kvetov a tiez su fajn :)

bianca.pp

určite vyskušaj prirodnu kozmetiku. Ja osobne použivam zn. priody- ide o to že prirodna by ti nemala tak drasticky zapchať pory kedže tam nie je chemia, silikony, parabeny a podobne

simca_medova

Ahojte, prosim poradte mi lebo ja uz som z toho na prasky! Vzdy ked si chcem zhydratovat plet a natriem sa na noc nejakym vyzivnym kremom tak na druhy den mi vyrasia take pupaky ze sa idem z toho zblaznit- mam problemy s akne ale uz sa to trosku lepsilo lenze ma stipala pokozka lebo som ju mala a mam stale suchu.