Prirodzeny vytok-aky?

Príspevok v téme: Prirodzeny vytok-aky?
Naughty739

Aky by mal byt prirodzeny vytok, a v akom mnozstve denne? Ja aj ked som zdrava a som po gynekologickej prehliadke a povie mi ze je vsetko ok. Aj tak mam DENNE vytok v dost velkom mnozstve NIKDY nie priesvitny stale ej belavy alebo bledunko zlty.. jeho hustota sa meni pocas cyklu. Ale dost am to trapi, napr ked si dam rano ciste nohavicky a idme do roboty cca o nejakej 12-tej keby sa mam niekde vyzliect no katastrofa..ako keby som si dva dni nemenila nohavicky..takisto v noci nemozem spat len v pyzame bez nohaviciek lebo by som ais musela prat denne pyzamo:(

bara :)

Ahojte baby ma 14 rokou a este som nemala menatruaciy a minule som mala hnedy vytok asi 4 dni a teraz nwm ci to uz mam menstruaciu abo co ? A prosim poradte lebo mame ist na vylet s celou triedou a nwm ze ci mozem ist alebo nie prosim poradte a za odpovede vopred dakujem

mrkvicka3212

vytok musi byt.pokial nezapacha a nie je žlty alebo zeleny,nemal by to byt problem.neda sa urcit kolko vytoku za den ma zena vyprodukovat.je to individualne.pred menstruaciou byva vacsinou biely,priesvitny a mazlavy.na vytok je sice dobre nosit intimky,ale nie stale

Zumba

Ja viem ,ze je to prirozdene, ale aj tak mi to otravuje zivot. Nebavi ma nosit intimky a mat stale spinave nohavicky od vytoku tiez nie je bohvie co. Zavidim babam ktore su zdrave a napriek tomu maju slaby alebo ziaden vytok.

watermelon

ja nemam vytok, nic mi nikde nesmrdi, podla mna mile zeny, nerozmyslali ste nad tym, ze to suvisi so stravou? Ja jem surovu stravu a zdravsia som nikdy nebola. Skuste a prestante sa stazovat, robte nieco a nie chodit k lekarom, nevsimli ste si ze lieky nepomahaju???

to je jedno

Baby ja tiež mám problém vždy mám výtok a už mi lezú na nervy furt intímky...ale aj moja mama sestry nosia v kuse intímky takže asi to mám v rodine..A závidím babám čo nemusia nosiť intímky vždy....Ale myslím si,že je to normálne...Každá sme predsa iná...