Da sa to napravit ?

darika

Daniel,
ja si myslim,ze ty si clovek,ktory v osiali zalubenia dokaze prist o svoje ja.Dokazal by si zhodit vlastne ego,len aby si jej dokazal,ako ju lubis.Ale pozor,ona ti dava dost signalov na to,ze jej mas dat pokoj.Nikdy sa neponizuj a neomluvaj za nieco,co si neurobil.Kolko krat sa jej chces este zato omluvit?Keby to bola tak rozumna baba,ako o nej pises,dokazala by s tebou komunikovat.Ona podla vsetkeho len vrci a je podrazdena zo vsetkeho,co urobis.Maj svoju hrdost a neponizuj sa pred nou.Ta baba za to nestoji.Ty ju tak mas rad,ze nechces vidiet signali,ktore ti dava.A tie su "zarad spiatocku".
To je moj nazor na vec.Vyjdi si von s inymi kamaratkami,nech ona trosku porozmysla.Ked si bude tebou ista hned od zaciatku,stratis ju,kym si ju nemal.

daniel45

No dlha doba to az tak nebola, ja som s nou aj pisaval cez te vianoce, ale uz bolo vidno ze je nejaka dotknuta a potom som zas vypisoval nasledne na to veci ze sami vyhyba alebo ignoruje ma...a ja som sa uz za to ospravedlnil, minuly piatok ked som s nou telefonoval, ale nebolo to moc prijemny hovor. Tak preto chcem nechat par dni cas taky klud, aspon myslim ze to by bolo dobre a potom sa nazivo ospravedlnit a urovnat to osobne, lebo cez telefon a ani internet sa to neda proste. A ja jej nechcem robit ziadne sceny s kamaratkami mojimi...proste som sa zalubil od nej, tak nedokazal by som lentak si najst druhu, mne taketo veci trvaju dlho velmi si niekoho najst. A k tomu jej vztahu tolko, ze mala zatial len jedneho chalana, a to hned dva a pol roka, tak ja si trochu myslim aj ze je to pre nu urcite sklamanie aj, ved mi to napokon sama povedala kedysi ze do toho vztahu davala vsetko a on ju sklamal az moc.

A-Z

Vies, kazdy clovek je iny, kazdy vztah je iny. Tak len za seba mozem povedat, ze mna by napr. taketo sms nenahnevali nenahnevali natolko, aby som zavrhla zacinajuci vztah. Ved vlastne si nimi len podciarkol svoj zaujem, aj ked nedockavo...
A podla mna necakaj, nenechaj veci vychladnut, je dobre ich riesit za certva. Od Vianoc uz aj tak presla dlha doba. Vysvetli jej, ze prisla slaba chvilka, je to cas lasky... tak ti doslo luto.
Ozik, a mas aj ine kamosky? Nebolo by na skodu veci, keby si trosku uvedomovala, ze nemusis byt len pre nu donekonecna...
A tym vekom som myslela tolko, ze nast-rocny clovek predsa len nema tolko preziteho, tolko dennodennych povinnosti, pracu a pod., teda v tych nast-rokoch sa da s vacsou lahkostou vklznut do vztahu. A tak sa aj v drvivej vacsine stava, preto jej postoj je trochu zvlastny,a moze signalizovat aj nieco, co sa ti nemusi celkom pacit.

darika

Daniel
ja ti mozem len napisat s vlastnych skusenosti a tak isto aj skusenosti znamich,ze ked niekto povie,ze chce cas,ze momentalne nechce vztah,tak to vo velkej vacsine pripadou znamenalo,ze ten vztah nebude.A ani nebol.Takze ja ti mozem len drzat palce a priat ti,aby si bol vynimkou a vyslo vam to.

daniel45

No to aj chcem sa s nou o tom porozpravat koli tomu, lebo luto je mi to az moc. Len neviem ci teraz nemam nechat par dni aby tak povediac vychladla lebo nechcem posobit ako si povedala ze sa natiskat, lebo ja sa nikdy nikomu nenatiskam, tak jednym slovom som velmi malo sebavedomy clovek a to am niekedy stve, ze sa vzdy hned vzdam...ale teraz u nej, to tak nechcem. A s tym urovnanim, neviem, som sa jej raz pytal, ze nech mi povie ze nie, ze to bude pre mna lepsie ze budem vediet na com budem, a povedala mi ze nechce mi povedat nie, ze chce proste cas, tak som jej ho chcel dat, len cez vianoce na mna moc veci doliehalo a akosi mi nervy povolili... a preto mam nejaku iskricku nadeje ze to bude okej ale neviem fakt ako opravit napachane skody, lebo mi ich je fakt moc luto. A rad b som vedel keby niekto napisal ze sa mu stalo nieco podobne, ze ci sa to niekomu podarilo napravit, ci to ma vyznam ? nejake skusenosti .

darika

Daniel
Skus este raz sa s nou porozpravat.Povedz jej,ze ak sa to pokazilo kvoli tym vianocnym sms-kam,ze ti je to luto.Povedz jej,ze si to ty sam tak citil.Povedz jej,ze ju mas rad,ale ze tiez nechces zo seba robit hlupaka,ktori sa jej bude natiskat,kym ona ma myslienky niekde inde.Za tie 4 mesiace si ale uz mohla v tej hlavicke urovnat co chce.To ale ona asi sama nevie.

daniel45

K tomu jej veku... ona proste ma pohlad na svet a nazory, keby mala uz 20 a viac rokov, proste ona neni decko, ktore vzdy stretavam, a preot som sa do nej zalubil...a to ez takych ako ja je pramalo...:D proste ja nehladam ziadnu zabavku, a na nej mi moc zalezi, ale neviem co dalej a koli mojej blbej chybe mam chut sa zastrelit. A ten byvaly, ze on bol praveze chapavy a taky proste pozorny, a naraz sa zmenil a zacal pouzivat silu, preto sa rozisla, e sa uplne zmenil...