ako reagovat a je to normalne???

Príspevok v téme: ako reagovat a je to normalne???
cicuskaaaa

Raz v noci ked sme s priatelom lezali v posteli a ja som nemohla spat som zrazu zistila ze si to robi...pritom este tu noc sme spolu sexovali...zaujimave bolo ze sa mi zdalo ze spi alebo je v takom polospanku, vobec som nevedela ako reagovat...najskor som sa zhrozila no potom ma to aj trochu vzrusilo ale nechala som to tak ani som mu nic nepovedala je to normalne podla vas co vy na to co robit ak sa to stane zas a robit nieco vobec???

soffa

vylozme si karty pekne na stol...kazdy muz aj ten co ma partnerku si to robi.....ved je to prirozdene....aj zeny si to robia...a mozte ma aj odsudit....ale je to pravda

lluullu

ak to nebude moc drsne, ze by mi to skodilo, tak preco nie, take podobne som uz aj tak mala, len by som to zrovna nenazvala "tvrdo suk.t":) Asi to vazne zalezi od cloveka, treba pozorovat, co vsetko si clovek moze dovolit, aby nevyzeral ako uchyl...

lluullu

ale asi to do nej hned nedaval, ved nasucho, to asi neslo moc hladko. Zobudim ho ustami, zatial sa nikdy nestazoval:) Aj on to tak obcas spravi, este v takom polospanku je to take prijemne, lebo je to take ine...Ake je to zvlastne, sto ludi, sto chuti:)

aluska

lluullu zobudis ho ze nieco chces, sex?podla teba je to iste ako ked sa ty zobudis a on do teba uz dava, bez toho aby sa opytal ci chces, nechces?

lluullu

mna ta predstava aj vzrusuje:) tak ja neviem, asi som cudna. S partnerom chodim 4roky, tak sa uz pozname natolko ze viem ze nie je nejaky uchyl..Asi by to bolo cudne keby mi to urobil na zaciatku vztahu, ale takto mmm, nevadi, paci sa mi to:) Ved aj ja ho obcas zobudim v noci na to, tak snad o mne niekde nepise ze som nejaka cudna:P

aluska

lluullu tebe sa nezda cudna ked sa zobudis na to, ze ta niekto suka?
to potom moze pretiahnut aj mrtvolu, ta sa tiez nehybe a nespolupracuje
to je cisto o tom, ze niekto sa chce ukojit a je mu jedno, na com