Pomoc pri dovolenke

soffa

jednoznacne VITKOVICE TOUR,je ceska ale spolahliva.odchody ma aj z blavy.A tipy?Nemozem si pomoct ale Chorvatsko,autom najblizsie,more najcistejsie,mili ludia,a neni to az take drahe jak sa hovori....milujem Chorvatsko,taka makarska riviera je super,Ostrovy Brac Hvar,Korcula,Dubrovnik,blizko Splitu sa da ist na rieku Cetina na rafting.

lost

ja tym SVK agenturan neverim.
nemecke maju daleko lepsie ceny a verim ze aj daleko lepsiu uroven sluzieb :)
(logicke: konkurencia a mentalita)

osobne by som isiel cez expedia.de alebo expedia.at (o par percent drahsie kedze sa leti z Viedne) Jediny problem moze byt v tom ako sa dostat na letisko v nemecku, asi by som to riesil vkalom alebo tak... popripade zvolit si Vieden ako odletove miesto, lenze to je drahsie ako nemecke, avsak aj vlak by nieco stal.

tripadvisor - ta je tiez perfektna stranka, clovek sa tam dozvie o vsetkom.

dobra vila

Zuska, mne osobne pride spolahlivy Turancar, popripade Koala tours. Isto je ich aj viacej, ale takto si rychlo neviem spomenut, s ktorymi som niekde bola. Tak ma napada, ze kamaratka mi minuly rok spominala, ze boli na dovolenke v Tunise a ich ubytovanie bolo uplne ze strasne, agentura Satur im zabezpecila potom iny hotel + all inclusive. Neviem, v akych pripadoch sa deje vymena hotela, lebo castokrat pocut nespokojnych ludoch a nezaujem riesenia zo strany agentury. Tato kamoska mala asi dost extermnu situaciu, behali im svaby po izbe... Tak tu myslim niet o com!
Avsak, vies, mnohokrat je to prave na clovekovi co a kam si vyberie! Agentury maju v ponukach rozne hotely, kedze nie kazdy si vie dovolit nieco luxusnejsie. Tympadom konecny vyber zalezi vlastne na dovolenkarovi. Popis, co vsak pripisu k hotelom, su obcas naozaj pekne omacky!!
Neviem, kam by si rada sla, ale to napriklad isto vies, ze v Egypte, Tunise...a pod je 4* hotel ako u nas 2*-ckovy (aj to je slabe slovo).
Moj brat je zrovna v Egypte s priatelkou, boli ubytovani v 4*ckovom hoteli (nebol vybrany nimi), no bookli si o den na to novy hotel, lebo tam to bol uplny humus (a to nie su ziadni fajnovkari, priemerni ludia zvyknuti na obycajne podmienky). Avsak humus, spina a smrad...kto by to toleroval.

Je jedna vynikajuca stranka, kde si viete pozriet recenzie hotelov, okolia, hodnotenie personalu, blabla...stranka tripadvisor!!! Oplati sa precitat, predcim pojdete na miesto, co ste si vybrali.