zblaznim sa z toho ucenia.....

Príspevok v téme: zblaznim sa z toho ucenia.....
luciferka

Ako natesnat do hlavy este vyse 300 stran za tri dni? v pondelok mam statnicu, ucim sa uz vyse tyzdna, a zatial som si presla len takmer polovicu, nikdy som nemala problem s ucenim, 250 stranovu knihu na skusku som vedela na A za jendnu noc, a teraz nic, vobec mi nezapina........uz nevioem co mam s tym robit..., nestiham to ani keby neviem co spravim

luciferka

no......, nemusi mi nikto verit, za to som to sem nenapisala......,najprv by ste sa mali naucit ucit sa a to doslova, ked vies ako na to, vyberies si skolu na ktoru mas, tak zvladnes stran za den kolko len chces..., ja by som sa napr. nedokazala naucit nejaku mechaniku alebo fyziku ani za rok,lebo ma to nebavi.... ale premdety ako biologia, ci pediatria, som mala za jednu noc, biologia dokonca za jedno poobedie s tym, ze mi ucitelka povedala ze A u nej dostane velmi malo ludi, a kopa ludi to opakuje... a myslim ze to nie su omacky, ale fakty ktore musis vediet, ale budis....., bud na tu skolu niekto ma alebo nema....ja mam stastie ze viem ako sa mam ucit, viem co kde mam v texte hladat, chodim na prednasky, aj ked len malo z nich je kvalitnych, mozno prave to mi chyba teraz kedze som mala prednasky o nicom z tohto co sa teraz ucim.....kazdy sme individualni, len netreba odsudzovat hned niekoho za to, ze jemu to ide a druhemu nie....nemam rada takyto pristup, chcela som len radu, pretoze neviem co sa so mnou zrazu deje....., ale nevadi.....aj tak dakujem

jarkaa55555

ja som sa napr. tento semester neucila ani na jednu skusku. a to ich mam za sebou uz 3... spoluziacky, ktore sa ucili aj tyzden ak skusky nespravili. no pri ustnej skuske zavazi aj to ako viete o danej problematike rozpravat, ja som chodila na prednasky a odtial som si dost pamatala + viem logicky rozmyslat (co mnoho mojich spoluziakov nevie) takze ked ma clovek dost dobre rozpravacie schopnosti, vie ako na ludi tak sa vsetko da

coze

levicaaaa som stvrtacka na VS ked ta to tankuje, a je rozdiel naucit sa nikeolko sto stran omacok a nikolko stostran niecoho co sa tyka normalnej vedy, ale asi ste genialne. neveim co si nervozna, ja som napr. ani harryho pottera neprecitala za den, nie este ze by som sa ho mala naucit :D ale mas pravdu obsah takej omacky by som ti vedela povedat...

jajkafr

happi
vystihla si to... mne sa tiež lepšie učia predmety, ktoré ma bavia a tie sa dokážem naučiť aj rýchlejšie a tie povinné predmety o ničom neznášam :(
držím palčeky

happi:-)

mna caka skuska zajtra, je to sice len sto stran-kam sa hrabem na vasich 300,resp. 600:-))
Myslim, ze dost zalezi aj od toho, ci ta ten predmet bavi. Toto je jeden z tych, ze povinna jazda, asi aj preto sa mi do toho moc nechce. A tiez sa nedokazem biflovat, vzdy si to len citam, dolezite veci podciarkujem, tak sa mi lepsie zapamatavaju, prip. si robim poznamky za okraj

jajkafr

kickaTT
študujem ošetrovateľstvo a tá skúška bola z interného lekárstva, ale nemusíš veriť ak nechceš veď tu to nieje o tom ...

jajkafr

barbinka
to je jediná skúška kvôli ktorej som ťahala nočnú ale po tom čo mi na druhý deň bolo zle od žalúdka a kávu nemôžem ani cítiť som si povedala, že nikdy viac
inak ja beriem skúšky s rezervou väčšinou sa učím do pol noci ľahnem spať a zvyšok sa doučím ráno cestou na skúšku, busom mi to trvá 2 a pol hodiny takže mám čas :) mamka sa vždy smeje že mi Ačka dávajú zadara :D

kickaTT

jasne...jasne 300 stran za jednu noc sa naucit...na A =DDD a 600 za jeden dennoc....BOZE KTO VAM TO ZHLTNE CO STUDUJETE? =DDDDDDDDD to bude zas nejaka kravina alebo pseudoskola.... ja som sa na statnice ucila mesiac v pohodke v klude, skoncila som s vyznamenanim...a neucila som sa 300 stran po nociach pretoze sa to NEDA...=D
ved ked citam nejaku super knihu co ma bavi a ma napr 400 stran tak mi to trva cely den =))) taketo kraviny rozpravajte vasim babkam =D

odporucam zohnat si vycuc =p =)