Poruchy sluchu

ag

ahojte strata sluchu? mám s tým skúsenosti no nie osobné ale môj manžel má -50% a -60%. Z pohľadu alternatívnej medicíny ( klasická zlyhala) môže byť v tom blok. Možno si nepripúšťate že niečo nechcete počuť. Rozoberte si svoju situáciu dopodrobna. Apropo hluk , wolkmeny, doskotéky ... nie sú pre Vás vhodné. Doporučujem stláčať si na nohách body pod prštekmi "malíček a prsteník" ako na rukách tak i na nohách. Ak to veľmi bolí tak hladiť ak nie tak tlačiť silnejšie. Reflexka má svoje opdstatnenie nohy i ruky sú diaľkovými ovládačmi na celé telíčko, no je to dlhodobí proces. Takže zotrvajte a chcite počuť lepšie. Veľa sily prajem.

stanka ,

Evik, prosim Ta, antibiotika mozu poskodit sluch, ked sa beru v detskom veku a nejake konkretne, al. je to jedno?Dík

stanka ,

ajka, az teraz, mam 29rokov. Nemala som ziadne problemy, aspon o nich neviem a prislo to naraz, ako keby mi zalahlo a uz neodlahlo.Zatial je to -25%.Zrastli mi kosticky v uchu.A Tebe sa sluch zhorsoval postupne po tych antibiotikach?Ako zistili,ze je to od antibiotik?DIk

ajka7895

evik.no vies pre mna posunkova rec nebola potrebna lebo pocujem na 50%.Z pier viem citat len malinko.Dokonca chodim do normalnej skoly kde nikto nic netusi(okrem ucitelov).Ja len dufam ci nahodou nie je neaka operacia je jedno aka.Skusim hladat dalej pokial nieco nenajdem.

stanka ,

ajka,drzim Ti palce.Ja idem v pondelok na operaciu ucha,tiez stracam sluch.Nejasna pricina=nejasna prevencia,to je skoro vsetko co o tom viem.je to tiez na obidvoch usiach.Prajem Ti vela stastia

evik

ajka, strasne ti drzim palce, velmi ma mrzi, ze ti neviem ine napisat! ale vies, ked som bola s tymi ludmi-boli jednoducho uzasni! sorry, ze sa takto netaktne pytam, ale ovladas posunkovu rec? vies, pytam sa len preto, ze to boli aj ludia nepocujuci od narodenia a tam som sa tuto rec naucila, aj odcitanie z pier-bolo to neskutocne, kolko vedeli tito ludia povedat! strasne ti drzim palce a dufam, ze sa v tomto svete so svojim handicapom nestratis...urcite nie!!!

ajka7895

evik.Dakujem cakala som to no nevadi co sa da robit.Vies ja som chodila do kosic na moizesku a tam ma vysetrovali a tak.A tiez nepocujem na obe usi ale nie je to az tak zle zivot ide dalej.A co sa tyka veku mam 14 rokov.Takze este raz diky :)