Nastrelovanie piercingov...

Príspevok v téme: Nastrelovanie piercingov...
Lorna

Moja malá sestrička má 12 a chce si dať do ušného lalôčika ešte jednu naušničku (do každeho ucha jednu)ˇno nevieme kde sa to robí a kde predavajú také naušnice ktoré sú sterilizované. Neviete či by jej to spravila aj detska doktorka ? ked som mala 6 mesiacov tak mi prepichovala uši detska doktorka ale myslite že by to urobili mojej sestre aj ked má už 12 ?

weri12134

chcela by som sa spytať že chcem si dať piercing do pupku a či to boli??..da sa to aj nastrelovať???.....alebo len prepichovať,?.....pls........poradte

Lorna

no ved, dakujem za tu radu...ešte je času dosť, mame cely mesiac na premyslanie a na to aby sme sa vsetko popytali aj v zlatnictve =) len tak priblizne sme chceli vedieť..

Lorna

ale to nechcem ja...ale moja sestra =) nuž nič... ale aj ja som niekedy rozmyslala nad tym, ale mne stači môj piercing v pupku... tak to si zabila sisa.. nuž díky baby za rady

sisssa--

Lorna pojdes do zlatnictva tam ti to hned spravia na pockanie a nic sa neboj ziadnu infekciu nedostanes ..ja som zivy priklad...

Lorna

aha no bolestivejsie by to ani nemuselo byť ale ta infekcia by hroziť mohla..Moja sestra nosi už od 7rokov take nalepky (že umely piercing) ale mne sa to zda až moc umele..