ako sa dostat na post animatorky niekde v zahranici

Príspevok v téme: ako sa dostat na post animatorky niekde v zahranici
scarllet

ahojte...cez leto by som chcela ist niekam do zahranicia..najlepsie niekam kde by bolo slniecko a voda :) ...pozerala som na poziciu chyznej alebo casnicky, ale pri casnicke beru asi tych co maju vaic praxe...neviem ci je to rovnako aj s pracou animatorky...nemam ziadne skusesnosti..ale agentura robi aj nejaky dvojdnove kurzy...ale aka je sanca ze by ma zobrali aj ked budem mat kurz ale zadine skusenosti?ale im nebude stacit moja 13rocna anglictina :D ..hoc animatori zarobia menej ako chyzne, je to asi zaujimavjesia praca..ak mate niekto nejake info o tomto..dakujem pekne :)

scarllet

darika
takze si myslis ze robit chyznu je lepsie ako animatorku?...zase animatori su vaic v kontakte s ludmi, nie? a jazyk asi trochu zdokonalis si, tym ze musis hovorit :)

mary-anne
celkom dobra stranka ako som pozrela na nu..ani polatok nemaju yvsoky ...aj kurz je zdarma...len aka je istota ze ma vezmu na to miesto ked som to nikdy nerobila?
a mas s touto agenturou nejaku skusenost? alebo niekto z tvojho okolia?

iwi_ka

Skus si spravit kurz a potom rozoslat zivotopis jednotlivym cestovkam, tak by si nebola animatorka pre hotel ako celok, ale len pre klientov tej cestovky.

darika

scarlet
ako animatorka nezarobis ani polovicu od chyznej a nemas ani cas pre seba,kym ta chyzna ma.Kedysi to byvalo v novinach,ale...skus cez exil.sk