Prirodna praskova farba - blond

Príspevok v téme: Prirodna praskova farba - blond
dory24

Ahojte, skusil uz niekto z vas prirodne praskove farby na vlasy? Tu je link www.jvnatur.sk . Chcela by som si totiz zosvetlit vlasy, ale rada by som obisla peroxid a chemiu. Prirodnu farbu mam tmavu blond. Dlhe roky som sa odfarbovala peroxidom, potom som sa chcela vratit k povodnej prirodnej farbe a posledny asi pol rok som pouzivala na vlasy hennu. Ta mi najprv farbu vlasov zjednotila, ale bola som dost tmava a postupne sa henna vymyla a teraz to vyzera asi tak, ze od korienkov asi po usi mam svoju farbu a potom to pozvolna prechadza do pozostatkov z henny, ktore ale teraz vyrazaju mierne do rysava. Chcela by som sa vratit k blond, ktora je mierne svetlejsia ako moja prirodzena farba. Najjednoduchsim riesenim by bola asi kadernicka, ale to uz by som sa peroxidu nevyhla. Mna by zaujimalo, ci sa uz niekto tymi praskovymi farbil a ako to dopadlo. :-)

dory24

Hej, pockajme teda. :) Sice ma cakaju mesiace, kedy pri pohlade do zrkadla nebudem super spokojna, ale snad to bude stat za to. :) Ja mam teraz take polodlhe dopostupna zostrihane vlasy, ale asi si ich budem skracovat castejsie, nech mam pocit, ze tej do rysava stale ubuda :D

Ema132

ja som si farbila vlasy pravidelne s preoxidom ale nechcem si ich farbit preto, lebo ma to nebavilo kazdy mesiac..:/ a strasne to smrdelo:) tak si pekne pockaj aj ty a v lete budeme krasne prirodzene blondinky:D

dory24

Nie su cele do rysava, ale zhruba tak od usi. Nie je to taky dramaticky prechod od mojich prirodzenych, ale napr. ked si konce prilozim ku korienkom, tak ten rozdiel je vidiet ovela lepsie. Ja mam tiez rada byt blondinkou, aj okolie mi vravi, ze to ku mne ide viac ako tmava farba, ale ten peroxid ma desi. Aj mi dost zredli vlasy, a nechcem ich uz trapit. Asi naozaj pockam, kym mi vyrastu uplne moje. Ale ked som nedockava a najradsej uz by som to mala hned :-D

Ema132

heh:))) tak vydrz pekne aj ty, ci ty mas teraz vlasy chytene cele do rysava? mne tych 5 cm nevadi lebo to nemam taky sek ale pekne sa to prelina postupne..pretoze za tym mam este trochu od slnka zblednute vlasy a az potom tie najtmavsie moje:) a nechcem to odstrihnut lebo s tymi piatimi centimetrami mam pocit, ze som este stale blondina:D a milujem byt blondinkou:) len nie peroxidkou neprirodzenou...tak neviem neviem:)

dory24

Ja chcem preesne to iste ako ty.:) Tiez spinavy prirodzeny blond, akoby vytahany slnkom. Viem, ze s kadernickami to tiez nie je jednoduche. Ja som si davala kedysi robit len melir a strih, ale ostatne som vzdy farbila aj strihala doma. A ty ked mas uz len 5 cm, nechces to ostrihat? Potom by si mala uz len svoju farbu a v lete nam to asi fakt vytiahne slnko. :)

Ema132

hm, tak ti teda dakujem:)) skoda, ze nie je nic take co sa naozaj vymyje...:/ ja si asi este pockam do leta a uvidim ako mi vytiahne slnko farbu a az potom asi ta kadernicka..:/ len zas je problem aj s tymi kadernickami..maloktora ti spravi to co chces:) ja by som strasne chcela spinavy blond farbu ale bledsiu ako mam:))) a aby vyzerala prirodzene..asi som narocna:))

dory24

Ja uz som skusala vselico. :-) Ale farbiace sampony sa mi velmi neosvedcili, lebo sa nikdy nevymyli uplne a ostal po nich skor nezelany efekt. Bud to bolo do rysava, co je vlastne aj teraz, alebo som bola uz aj sediva. Henna bola fajn, co sa tyka odtienu, ale len na zaciatku. Ale to bolo zase tmave. No a teraz mam vlastne to, co ostalo po henne. Chcem byt blondinka, ale nie taka brutal peroxidova. No asi to bez kadernicky nakoniec nepojde. :-(