Silna nadcha?

Príspevok v téme: Silna nadcha?
elissa

Dobry den, cez vikend som zacala kychat a potom sa k tomu pridruzilo aj silne skriabanie v hrdle, v pondelok som vsak sla do skoly, to som uz vo velkom soplila a hrdlo bolelo, sucho som pokasliavala, ale fungovala som. Od utorka lezim v posteli a som velmi slaba, robi mi tazkosti aj ist na zachod. Hrdlo prestava boliet, mam upchaty nos, obcas zakaslem. Teplotu nemam, trapi ma len ta slabost.Je to nadcha a odporucate mi ist zajtra do skoly? Dakujem.

slusny_muz

vedla mna sedi kolegynka z Malajzie, je moslimka a bola velmi velmi odmerana a davala mi najavo ze som v podstate nikto. Ale ja som sa ku nej vzdy spraval velmi milo, usmial podrzal dvere, pomahal, zaujimal sa ako sa ma.....a za par mesiacov sa zmenila, je velmi super a ideme k nej na obed v sobotu. Tym som hccel len apelovat na to ze treba byt stale mily k ludom, aj ked oni nie su. A to nieje len pretoze chodim do kostolika...

slusny_muz

Jaj volal som so sestrou rano, uz sa tesim na SLovensko...pojdeme si niekam sandut na veceru alebo urobim vecer nejaku speci cinsku veceru. A zacne tvrdy rezim: robota, posilka, behanie, sem tam disko, varenie.....

slusny_muz

Minule som hodil tak kukuc na nu ako psik, ze som velmi smutny z toho, ale ze robim na tom aj cez vikendy...tak sa usmiala...Hi